Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: FŽP: Operátor/Operátorka optické emisní spektrofotometrie

Název
Typ
HPP
Obory
  • fyzika
  • chemie
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Fakulta životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze, Katedra geoenvironmentálních věd hledá novou kolegyni/kolegu na hlavní pracovní poměr na pozici: Operátor/operátorka optické emisní spektrofotometrie s indukčně vázaným plazmatem, ICP OES
Požadavky
Nástup 1.6.2018. Pracovní úvazek 1,0.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis do 1. 6. 2018 na adresu: jensikova@fzp.czu.cz, předmět mailu „výběrové řízení“
Zaměstnanecké výhody
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- stravenky/příspěvek na stravování
- firemní rekreační zařízení
- závodní stravování
- firemní školka
- 13. plat
Kraj konání
Praha
Kamýcká 129, 165 00 Praha-Suchdol, Česká republika
Kontakt
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA
Nabídka vložena dne
21. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
01. 06. 2018
Přihlášení
Události