Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Test Analytik

Název
CTS Trade IT a.s.
Adresa
1400 Praha 4, Olbrachtova 2006/9, Krč
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Máš smysl pro detail a zkušenosti s testováním?
Neláká tě korporace a nechceš pracovat na bodyshopu?

Vyvíjíme komplexní systém pro investiční bankovnictví.
Je nás přibližně 40, pracujeme v moderních prostorách přímo na metru C s hezkým výhledem a hledáme nové kolegy.
Jako test analytik by ses u nás zabýval testováním a implementací produktů/funkcionalit, retesty chyb či analýzou klientských požadavků.
Požadavky
• Samostatnost a spolehlivost
• Schopnost pracovat v týmu a komunikativnost
• Pečlivost a systematický přístup
• Předchozí praxi s testováním a znalost SQL
Zaměstnanecké výhody
Proč zamířit právě k nám?
• Budeš pracovat s chytrými lidmi
• Posílíš si své znalosti ve finančním sektoru
• Vyvíjíme zajímavý vlastní produkt na moderních technologiích
• Jsme dobrá parta
• Máme spoustu benefitů

Více informací na stránce www.cts-tradeit.cz v sekci kariéra.
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
Klaudia Racová
Nabídka vložena dne
21. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
19. 06. 2018
Přihlášení
Události