Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: NET Developer

Název
CTS Trade IT a.s.
Adresa
1400 Praha 4, Olbrachtova 2006/9, Krč
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Vidíš hned tři chyby na třech řádkách kódu?
interface IGeneric
public void Process()
Type t = typeof>;

Chceš poznat, jak funguje svět velkých bank?
Neláká tě korporace a nechceš pracovat na bodyshopu?

Vyvíjíme komplexní systém pro investiční bankovnictví.
Je nás přibližně 40, pracujeme v moderních prostorách přímo na metru C s hezkým výhledem a hledáme nové kolegy.
Budeš u nás spolupracovat na vývoji produktu CTS.
Požadavky
• Znalost programování v .NET (C#) a relačních databází (SQL)
• Samostatnost, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
• Zájem učit se novým věcem
Zaměstnanecké výhody
Proč zamířit právě k nám?
• Budeš pracovat s chytrými lidmi
• Posílíš si své znalosti ve finančním sektoru
• Vyvíjíme zajímavý vlastní produkt na moderních technologiích
• Jsme dobrá parta
• Máme spoustu benefitů

Více informací na stránce www.cts-tradeit.cz v sekci kariéra.
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
Klaudia Racová
Nabídka vložena dne
21. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
19. 06. 2018
Přihlášení