Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Lektor kurzů Microsoft pro IT profesionály

Název
OKsystem a.s.
Adresa
14021 Praha 4, Na Pankráci 125
Obory
  • informatika
  • matematika
  • učitelství
Popis pozice
Zajímáte se o vzdělávání?
Máte zkušenosti se školením
nebo Vás baví učit druhé?
Máte vztah k IT?
Pojďte pracovat k nám!
Požadavky
Oborné znalosti z oblasti databází nebo administrace serverů nejsou podmínkou, rádi Vás v produktech Microsoft zaškolíme a časem se můžete stát i certifikovaným MTC (Microsoft Certified Trainer) lektorem.
Zaměstnanecké výhody
Nabízíme:
- zajímavou práci v české společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
- odpovídající mzdové ohodnocení a bonusovou složku
- výborná dostupnost – sídlo společnosti poblíž stanice metra “C“ – Pankrác
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a na penzijní připojištění, MultiSport Benefit, sportovní a společenské akce

Více informací ZDE
Kraj konání
Praha
Pankrác
Kontaktní osoba
Kristýna Mikšovská
Nabídka vložena dne
17. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
16. 06. 2018
Přihlášení
Události