Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Brigáda v oblasti Analýz kreditních rizik v Komerčce – pojď s námi vytvářet odpovědné a zdravé bankovnictví!

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
brigáda
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Bije Tvé srdce pro oblast analýz a práce s daty či risk managementu? Pečlivost, etika a analytické myšlení jsou Ti vlastní? Chceš se naučit s programy jako SAS, R, LaTex a nástrojem SQL(nebo jejich znalost ze školy konečně aplikovat v praxi)? Chceš získat náskok před ostatními a cenné pracovní zkušenosti již při studiu? Možnost využití AJ pro Tebe není strašák, ale výzva? Pak v Komerčce hledáme právě Tebe!

Náš tým se stará o kvalitu modelů pro řízení kreditních rizik a jejich monitoring, analýzy i testování - jedině tak můžeme zajistit, že naše banka poskytuje správně nastavené úvěry, pomáhá ekonomice v růstu a našim klientům plnit si své sny a zároveň zůstává jejich stabilním, transparentním a bezpečným partnerem. Přidej se k nám a pojď s námi vytvářet odpovědné a zdravé bankovnictví!

Co bude náplní Vaší práce
Podpora při získávání a zpracování dat z KB systémů
Podpora při vytváření monitoringů/analýz/testů kvality kreditních modelů využívajících výše zmíněná data
Požadavky
Samostatnost, odpovědnost
Programovací dovednosti výhodou
Znalost nástrojů pro práci s databázemi (SQL), případně skriptovacích jazyků matematických SW (např. SAS, LaTex, R, apod.) výhodou
Analytické myšlení
AJ ( písmem) na pokročilé úrovni
Zaměstnanecké výhody
Spolupráce formou DPČ
Zázemí silné mezinárodní bankovní skupiny
Práce v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
Možnost dlouhodobé spolupráce při studiu
Úvazek 20 hod/týden

Více informací i možnost přihlásit se najdeš na: ZDE
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
16. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
16. 06. 2018
Přihlášení
Události