Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: .NET Developer

Název
CTS Trade IT a.s.
Adresa
1400 Praha 4, Olbrachtova 2006/9, Krč
Typ
HPP
Obory
  • informatika
  • matematika
  • technika a elektrotechnika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Chceš vyvíjet pro největší banky na trhu a získat unikátní zkušenosti, které jen tak někdo nemá? Nebo si chceš prohloubit své znalosti a hledáš zajímavé projekty? Pak hledáme právě Tebe.

Co Tě u nás čeká?

V první fázi se budeš hlavně učit a poznávat náš systém. Cílem bude, abys získal/a detailní vhled do dané části problematiky a mohl/a poté efektivněji spolupracovat. Obecně hledáme někoho, kdo má podobné DNA jako my, někoho, koho baví přicházet věcem na kloub.

budeš pracovat se zkušenými specialisty ve vývoji aplikací v oblasti investičního bankovnictví
budeš pracovat pro banky, které jsou lídry trhu
programujeme především v C# (WinForms, ASP.NET) a T-SQL
k dispozici budeš mít kvalitní HW i SW vybavení
flexibilní pracovní doba
po zapracování možnost homeoffice
zajímavé platové podmínky a prémiové ohodnocení
možnost seberealizace a osobního růstu
Požadavky
Co potřebujeme od Tebe?

Hlavně od tebe potřebujeme, abys měl/a chuť a ochotu se učit se novým věcem. Dále pak:

znalost programování v .NET (C#) a relačních databází (SQL)
přehled ve finančních trzích (trh cenných papírů, back office/front office procesy, custody, devizový trh aj.) je značnou a ceněnou výhodou, ale ne podmínkou. Bude stačit, když Tě daná oblast alespoň zajímá.
zkušenost s vývojem v TFS výhodou
analytické a logické myšlení
samostatnost, spolehlivost a schopnost
pracovat v týmu
tah na branku
loajalitu a vyrovnanou osobnost
Zaměstnanecké výhody
A proč tedy nastoupit k nám?

Nabízíme především rozmanitou práci v dobrém kolektivu. Kromě toho poskytujeme našim zaměstnancům širokou škálu firemních benefitů:

Cafeteria - benefitní systém, kde si sám/sama určíš, na co obdržené bonusové body využiješ
Multisport karta
stravenky
příspěvek na životní a penzijní připojištění
připojení k firemnímu tarifu
pravidelná výuka angličtiny
týden dovolené navíc
sick days a další

Navíc se u nás naučíš spoustu nových věcí a za svou práci dostaneš dobře zaplaceno :)
Kraj konání
Praha
Kontakt
+420 770 131 989
Kontaktní osoba
Klaudia Racová
Nabídka vložena dne
23. 04. 2018
Nabídka vyprší dne
19. 05. 2018
Přihlášení
Události