Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Aplikační admin

Název
CTS Trade IT a.s.
Adresa
1400 Praha 4, Olbrachtova 2006/9, Krč
Typ
HPP
Obory
  • informatika
  • matematika
  • technika a elektrotechnika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Máš už bohaté zkušenosti jako IT administrátor rozsáhlejší SW infrastruktury? Zvládáš správu více systémů pomocí různých nástrojů? Jsi komunikativní a máš chuť se rozvíjet v oblasti IT administrace a DevOps? Aktuálně hledáme kolegu pro pozici IT AdminDevOps Support.

Co Tě u nás čeká?
V první fázi se budeš hlavně učit, poznáš naší firemní infrastrukturu a převezmeš její správu. Cílem bude, abys měl detailní přehled o naší infrastruktuře a jejím využití, na základě kterého navrhneš maximální možnou míru automatizace administračních procesů.

Následně se budeš podílet na automatizaci našich vývojových procesů, jako jsou automatizované buildy, nasazení nebo testy našeho systému do interních prostředí, případně přípravě release balíků pro naše klienty.

Tvou náplní práce bude zejména:

správa interní SW infrastruktury
automatizace interních vývojových procesů
automatizace release procesů
Požadavky
Co od Tebe potřebujeme?
Vyjma již uvedeného potřebujeme, abys byl/a týmový hráč, který se chce učit novým věcem, má tah na branku a schopnost věci dotahovat do konce. Dále pak je důležité:

alespoň středoškolské vzdělání
praxe s IT administrací větší infrastruktury min. 3 roky
administrace Windows, IIS, SQL Server
administrace vývojových nástrojů jako např. HP ALM, TeamCity, TFS, Git je výhodou
schopnost vytváření skriptů SQL, CMD, PowerShell
schopnost programování v .NET C# je výhodou
přehled o problematice LAN
komunikativnost a schopnost týmové spolupráce
chuť vzdělávat se
výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
Zaměstnanecké výhody
Co nabízíme?
Především nabízíme rozmanitou práci ve fajn kolektivu a možnost rozvíjet se v moderních IT trendech jako je DevOps.

Zároveň nabízíme:

práci s moderními technologiemi a přístupy
kvalitní HW i SW vybavení
příjemné, moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
možnost seberealizace a osobního růstu
dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení – za dobrou práci dostaneš taky dobře zaplaceno :-)
rozsáhlý benefitní program (Cafeterie, Multisport karta, výuka AJ, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, sick days, týden dovolené navíc a další)
Kraj konání
Praha
Kontakt
+420 770 131 989
Kontaktní osoba
Klaudia Racová
Nabídka vložena dne
23. 04. 2018
Nabídka vyprší dne
19. 05. 2018
Přihlášení
Události