Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Tester

Název
CTS Trade IT a.s.
Adresa
1400 Praha 4, Olbrachtova 2006/9, Krč
Typ
HPP
Obory
  • informatika
  • matematika
  • technika a elektrotechnika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Jsi pečlivá/ý a umíš věci dotáhnout do konce? Baví Tě nalézat jádro problému a láká Tě poznat, jak funguje burzovní svět? Nebo si chceš prohloubit své znalosti a hledáš zajímavé projekty?

Aktuálně se rozhlížíme po Senior Testerovi. Čeká Tě spolupráce se zkušenými specialisty ve vývoji aplikace v oblasti investičního bankovnictví, kterou používají přední bankovní instituce na evropském trhu.

Co Tě u nás čeká?
V první fázi se budeš hlavně učit a poznávat náš systém. Cílem bude, abys získal detailní vhled do dané části problematiky a mohl poté efektivněji spolupracovat na jejím testování.

Především pak budeš spolupracovat na:

definici test cases a přípravě test skriptů provádění testů a retestů chyb
úpravách specifikací/uživatelské příručky
provádění a úpravě regresních testů
analýze chyb od klientů
analýze vstupní dokumentace
komunikaci s uživateli našeho SW
Požadavky
Co od Tebe potřebujeme?
Vyjma níže uvedeného potřebujeme, abys byl týmový hráč, který se chce učit novým věcem, má tah na branku a schopnost věci dotahovat do konce. Dále pak je důležité:

základní znalost SQL
znalost testovacích nástrojů a metod testování
znalost IT oblasti
analytické myšlení
znalost práce s MS Office
znalosti v oblasti investičního bankovnictví jsou velkou a ceněnou výhodou
komunikativnost, asertivní a pozitivní jednání, tah na „kvalitní" branku – častá komunikace s analytiky/designéry/vývojáři
schopnost týmové spolupráce
chuť vzdělávat se
výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
Zaměstnanecké výhody
Co Ti nabízíme?
Především nabízíme rozmanitou práci ve fajn kolektivu a možnost účastnit se zajímavých projektů.

Dále od nás můžeš očekávat:

práci s moderními technologiemi a přístupy
kvalitní HW i SW vybavení
příjemné, moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
možnost seberealizace a osobního růstu
dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení – za dobrou práci dostaneš dobře zaplaceno :)
rozsáhlý benefitní program (Cafeterie, Multisport karta, výuka AJ, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, sick days, týden dovolené navíc a další)
Kraj konání
Praha
Kontakt
+420 770 131 989
Kontaktní osoba
Klaudia Racová
Nabídka vložena dne
23. 04. 2018
Nabídka vyprší dne
19. 05. 2018
Přihlášení
Události