Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Vývojář SW a FW řídicích systémů fyzikálních experimentů

Název
Ústav fyziky plazmatu AV ČR
Adresa
18200 Praha, Za Slovankou 1782/3
Typ
HPP
Obory
  • fyzika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
• návrh řídicí logiky pro diagnostické a pomocné systémy tokamaku (dsPIC, FPGA, PC)
• syntéza a implementace kódu
• spolupráce s elektrotechniky na vývoji HW řídicích systémů
• testování a ladění kódu – simulace a měření
• psaní pomocných / testovacích skriptů,
• integrace individuálních řídicích systémů do společného řízení tokamaku
• tvorba technické dokumentace
Požadavky
• VŠ v oboru elektrotechnika, IT
• znalost digitální techniky (kombinační a sekvenční obvody, stavové automaty)
• znalost HDL (VHDL nebo Verilog)
• zkušenosti se simulací (např. Vivado Simulator)
• zkušenosti s laboratorními přístroji (osciloskop, logický analyzátor)
• dobrá ústní a písemná komunikace v angličtině
Výhodou bude, pokud budete umět
• znalost platformy Xilinx, prostředí Vivado (ISE)
Nástupní plat
dohodou
Kraj konání
Praha
Praha 8
Kontakt
personal@ipp.cas.cz
Kontaktní osoba
Šárka Brudňáková
Nabídka vložena dne
04. 04. 2018
Nabídka vyprší dne
04. 05. 2018
Přihlášení
Události