Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Slaboproudý elektroinženýr pro vývoj vědeckých diagnostických zařízení

Název
Ústav fyziky plazmatu AV ČR
Adresa
18200 Praha, Za Slovankou 1782/3
Typ
VPP
Obory
  • fyzika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
Slaboproudý elektroinženýr pro vývoj vědeckých diagnostických zařízení
Požadavky
• vývoj a výroba elektroniky pro diagnostické přístroje tokamaku ve spolupráci s fyziky
• tvorba dokumentace
• komunikace a spolupráce s externími dodavateli a firmami
• úzká spolupráce s techniky při kompletaci systémů
• VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
• znalost softwaru pro návrh a testování elektrických obvodů (EAGLE, Simulink nebo podobné)
• schopnost pracovat v dynamickém týmu
• ochota učit se nové dovednosti a technologie
• zodpovědnost, pečlivost, samostatnou iniciativu při řešení vývojových úkolů
• dobrá ústní a písemná komunikace v angličtině
• znalosti v oblasti konstrukce zesilovačů, optického oddělení obvodů, stabilizovaných zdrojů atd.
Nástupní plat
dohodou
Zaměstnanecké výhody
• hlavní pracovní poměr ve stabilní instituci
• práci na unikátním vědeckém projektu
• 5 týdnů dovolené, sickdays
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• stravenky, benefity, ...
Kraj konání
Praha
Praha 8
Kontakt
personal@ipp.cas.cz
Kontaktní osoba
Šárka Brudňáková
Nabídka vložena dne
04. 04. 2018
Nabídka vyprší dne
04. 05. 2018
Přihlášení
Události