Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Stipendijní program pro studenty přírodovědných a technických oborů

Název
Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s.
Adresa
43401 Most, tř. Budovatelů 2830/3
Typ
stipendium
Obory
  • ekologie
  • geografie
  • geologie
Požadované vzdělání
Bc
Popis pozice
- zajímáš se o inženýrskou geologii, geotechniku, hydrogeologii, geomorfologii, nebo podobný obor?
- přemýšlíš jak se uplatníš na trhu práce?
- chceš během studia získat zkušenosti formou odborné stáže?
- hledáš téma disertační nebo diplomové práce?
- uvítáš studijní podporu min. 6.000,- Kč měsíčně?

Pak je náš stipendijní program určen právě pro Tebe!
Požadavky
Stipendium může být poskytnuto pro daný akademický rok vybraným studentům přírodovědných a technických oborů prezenčního studia na vysokých školách v České republice. Počet studentů, kterým bude stipendium přiznáno není limitován.

Stipendium bude poskytováno maximálně po dobu dvou let, nikoliv však déle než je standardní délka studia pro zvolený studijní program (respektive obor).

Stipendium může být poskytnuto na základě výběru studentům, kteří dosahují během studia na vysoké škole vynikajících studijních výsledků. Studijní průměr žadatele za poslední absolvovaný ročník nesmí překročit hranici 1,8.

Žádost o Stipendium musí být podána elektronicky nejdéle k 1. červnu 2018 na info@vuhu.cz
Nástupní plat
6000
Kraj konání
Ústecký
Most
Kontakt
info@vuhu.cz
Kontaktní osoba
RNDr. Jan Burda, Ph.D.
Nabídka vložena dne
23. 03. 2018
Nabídka vyprší dne
31. 05. 2018
Přihlášení
Události