Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Pracovní příležitost v HR/multimédiích v Komerční bance - Tvůrce elearningů a jiných eforem vzdělávání/ ŽL

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
práce na ŽL
Obory
  • biologie
  • ekologie
  • farmacie
  • fyzika
  • geografie
  • geologie
  • chemie
  • informatika
  • matematika
  • potravinářství
  • technika a elektrotechnika
  • učitelství
Popis pozice
Bije Vaše srdce pro oblast HR, vzdělávání, multimédia nebo UX? Pro náš tým Training&Development v Komerční bance hledáme specialisty pro externí spolupráci na ŽL v oblasti e-forem vzdělávání (náročnost cca 20h/týden, flexibilně, s možností práce z domova).

Hlavním úkolem specialisty bude tvorba elearningů a spolupráce na přípravě videí a infografik pro zaměstnanecké rozvojové programy.

Pokud chcete získat nové zkušenosti, hledáte zajímavou možnost se dále rozvíjet v oblasti HR i multimédií a láká Vás spolupráce s renomovaným zaměstnavatelem, rádi se s Vámi potkáme!

V případě zájmu se neváhejte přihlásit na http://bit.ly/ELearningKB nebo kontaktujte HR Specialistu KB, Václava Kotyka, na vaclav_kotyk@kb.cz
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
16. 03. 2018
Nabídka vyprší dne
30. 04. 2018
Přihlášení
Události