Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Učitel/učitelka na Gymnáziu Jevíčko

Název
Typ
HPP
Obory
  • chemie
  • informatika
  • matematika
  • učitelství
Popis pozice
Gymnázium Jevíčko vypisuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky s aprobací: fyzika v kombinaci s matematikou, infor-matikou, chemií nebo tělesnou výchovou.

Nástup od 27. 8. 2018.
Strukturovaný životopis zasílejte na janecek@gymjev.cz do 30. 4. 2018.
Součástí výběrového řízení je pohovor, o jehož termínu budete informováni na Vámi poskytnutý email.
Požadavky
- vzdělání splňující podmínky zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění,
- ochota zapojit se do aktivit školy,
- samostatnost, profesionalita, loajalita.
Kraj konání
Pardubický
Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka A. K. Vitáka 452, 569 43 Jevíčko
Kontaktní osoba
Mgr. Jiří Janeček v. r. ředitel gymnázia
Nabídka vložena dne
06. 03. 2018
Nabídka vyprší dne
30. 04. 2018
Přihlášení
Události