Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Geofyzikální ústav AV ČR hledá IT TECHNIKA

Název
Geofyzikální ústav AV ČR, v.v.i.
Adresa
14131 Praha 4, Boční II/1401
Typ
HPP
Obory
  • informatika
  • matematika
  • technika a elektrotechnika
Popis pozice
Pozice je vhodná zejména pro absolventy s chutí učit se novým věcem a s inovativními přístupy.

CO VÁS ČEKÁ:
Různorodá a zajímavá práce v prostředí vědeckovýzkumné instituce, která se zabývá základním výzkumem fyziky Země. Hlavním programem jsou vědecké studie, jejichž cílem je přispět k objasnění stavby zemské kůry a litosféry, geodynamického vývoje a fyzikálních vlastností Země a jejího okolí. Práce ústavu směřuje k získání poznatků využitelných i pro cílenou prospekci, prevenci přírodních katastrof a ke snížení škodlivých dopadů na člověka a jeho činnost. Ústav provozuje řadu observatoří.

- Zajištění IT podpory koncovým uživatelům - analýza a řešení IT problematik a dotazů uživatelů
- Správa, údržba a evidence HW a SW infrastruktury
- Instalace a konfigurace SW, PC stanic a tiskáren v síti
- Správa uživatelů Windows
- Podpora administrace informačního systému MICOS
- Spolupráce při zajištění nákupu a servisu techniky
- Správa a údržba telefonní ústředny
- Správa kamerového systému
- Správa grafického pracoviště
- Spolupráce při implementaci nových funkcionalit a služeb
Požadavky
Vzdělání – SŠ/VŠ (VŠ není podmínkou)
Znalost administrace Microsoft produktů (Windows, Office a další)
Základní znalost grafických programů (CorelDraw, Photoshop)
Základní znalosti správy SW a HW
Nadšení pro oblast IT a zájem o technický vývoj v IT oboru
Dobré komunikační a organizační dovednosti, týmový hráč
Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu
Chuť učit se nové věci, schopnost hledat logická a efektivní řešení
Flexibilita
Základní znalost AJ
Zaměstnanecké výhody
Stabilní pracovní zázemí a zajímavou práci v příjemném prostředí menšího kolektivu
Odpovídající mzdové ohodnocení s přihlédnutím ke zkušenostem a výkonnosti
Prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst
Firemní benefity (25 dní dovolené, kvalitní závodní stravování, stravenky, možnost využítí rekreačního zařízení)
Práce na HPP, flexibilní pracovní doba
Pracoviště se nachází v příjemném areálu (v blízkosti stanice metra C) s možností bezproblémového parkování (kol i automobilů)
Prostory výpočetního centra jsou moderně zařízené
Nástup dle dohody, možno i ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete váš životopis do 20. 3. 2018 na e-mailovou adresu: mk@ig.cas.cz.
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
M. Svamberkova
Nabídka vložena dne
23. 02. 2018
Nabídka vyprší dne
20. 03. 2018
Přihlášení
Události