Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: IT ti není cizí? Neváhejte a nastartujte svojí kariéru spolu s UBIQUITI Networks

Název
Typ
HPP
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Hledáme schopné programátory pro pobočku v Praze, ale také i v Plzni. Pokud máš znalosti programátora C/C++, Android, iOS, Java Script, PHP či Python, není na co čekat.
Požadavky
Neváhej a pošli nám své CV! Budeme se na tebe těšit.

Kontakt:
Jana Chalupová, HR Asistent,
e-mail: jana.chalupova@ubnt.com
mobil: 735 750 517
Zaměstnanecké výhody
Kuchyňský kout s volnou konzumací nápojů a jídla.
Možnost bezplatných obědů.
Flexibilní pracovní doba.
Pět týdnů dovolené a konkurenční mzdové podmínky.
Příjemné neformální prostředí.
Společenské team-buildingové akce.
Nejnovější webové technologie, agilní prostředí, rychlé prototypování a experimentování s protototypy HW.
Moderní kanceláře v Business Center Anděl, Praha s výhledem na Pražský hrad.
A HLAVNĚ NA TEBE ČEKÁ SKVĚLÝ TÝM!
Kraj konání
Praha
Praha, Plzeň
Kontakt
Ubiquiti Networks Česká republika, s.r.o.
Kontaktní osoba
Jana Chalupová
Nabídka vložena dne
21. 02. 2018
Nabídka vyprší dne
21. 03. 2018
Přihlášení
Události