Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Pracovní příležitost v Komerční bance – Analytik/čka kreditních rizik

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
HPP
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Komerční banka, a.s., která je součástí skupiny Société Générale, a je jednou z předních bank v České republice, hledá do svého týmu Analýz kreditních rizik nového kolegu nebo kolegyni

Hledáme analytickou duši se zájmem o finance či risk management, která se s námi bude podílet na vytváření odpovědného a stabilního bankovnictví.

Co bude náplní Vaší práce:
- Analýza dat za účelem sledování úvěrového portfolia banky a vývoje kreditního rizika
- Příprava, interpretace a prezentace jednorázových a pravidelných analýz a reportů pro top management banky, regulátora a mateřskou společnost
- Kontrola a optimalizace stávajících procesů a výpočtů pro sledování kreditního rizika
- Navrhování nových způsobů zpracování dat, vytváření a aktualizování skriptů a databází
Požadavky
Co od Vás očekáváme:
- VŠ vzdělání ekonomického/technického/matematického směru
- Pracovní znalost AJ (B2)
- Znalost SQL na velmi dobré úrovni
- Aktivní znalost práce s PC (MS Office), zejména velmi dobrá znalost MS Excel (pokročilé funkce)
- Analytické myšlení
- Dobré interpretační schopnosti
- Schopnost aktivně vyhledávat a kombinovat informace z různých oblastí se schopností následné syntézy a koncepčního pohledu, schopnost navrhovat opatření
- Efektivní ústní a písemná komunikace
- Důslednost a pečlivost
- Proaktivní přístup při řešení úkolů
- Zkušenosti z bankovního prostředí výhodou
Zaměstnanecké výhody
Co Vám Komerční banka nabízí:
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2017
- Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
- Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
- Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
- Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Kraj konání
Praha
Kontakt
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
12. 02. 2018
Nabídka vyprší dne
12. 03. 2018
Přihlášení