Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Auta - vývoj - elektronika – Ty!

Název
Entry Engineering
Adresa
29301 Mladá Boleslav, Českobratrské náměstí 133
Typ
HPP i VPP
Obory
  • informatika
  • technika a elektrotechnika
Popis pozice
Do našeho týmu mladých nadšených lidí třeba hledáme právě Tebe!
Kdo jsme? Mladá dynamická firma, která dělá do vývoje interaktivní elektroniky a infotainmentu do aut.
Požadavky
Plus: Jestli znáš nějaký cizí jazyk, můžeš počítat s výjezdy do zahraničí
Plus: Jestli máš pod palcem nějaký konstrukční program jako Catia, Creo, ProEngineer, může býtTvoje stopa viditelná na první pohled..:-)
Jaké lidi k nám do týmu hledáme, se dozvíš v našem videu na http://www.praceventry.cz/
Zaměstnanecké výhody
Pokud Tě auta a elektronika taky zajímají ozvi se nám!

Volej na telefonní číslo 725 522 563 nebo piš na mail jitka.paickrova@entry-cz.com
Kraj konání
Středočeský
Kontaktní osoba
Jitka Paickrova
Nabídka vložena dne
23. 01. 2018
Nabídka vyprší dne
06. 02. 2018
Přihlášení