Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Příležitost pro absolventy: Datový specialista DWH/BI (mezinárodní projekty – FJ výhodou)

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
HPP i VPP
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
O nás
Komerční banka spolu s mezinárodní finanční skupinou Societe Generale budují v Praze BI řešení pro banky v Africe i Evropě spolu s provozním a kompetenčním centrem BI služeb. Zajištujeme sběr, zpracování, řízení a distribuci dat a informací. Aktuálně provozujeme a pomáháme rozvíjet datové sklady pro 14 afrických bank a naše řešení patří k největším ve střední Evropě.
S jakými technologiemi se u nás potkáš?

Za začátku se budeš hodně učit a poznávat:
- specifika databázového systému Teradata
- způsob zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter
- prezentace dat pomocí reportů v nástroji Cognos
- specifika spolupráce v mezinárodním prostředí

Zjistíš, jak spolupracujeme v rámci celého Information Managementu, kdo jsou odběratelé našich dat a k čemu jednotlivá BI řešení slouží.
Požadavky
Jelikož rozšiřujeme pole působnosti, hledáme kolegu/kolegyni do mladého provozního týmu v oblasti business intelligence/data warehouse.
Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.
Jsi senior? Tak ani Ty neváhej. Práce v provozu je rozmanitá a prostředí banky a velký tým Informačního managementu Ti nabízí zajímavé karierní možnosti. Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - práce i nápadů máme hodně ;-)

U všech zájemců oceníme zejména zájem o:
- Business Intelligence a Data warehouse
- Data Integration
- schopnost komunikace v angličtině

A kromě toho se Ti bude hodit i:
- základní znalost SQL
- logické a analytické myšlení
- ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám
- francouzština výhodou
Zaměstnanecké výhody
Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie.
V rámci našeho provozního týmu se můžeš navíc těšit na příjemný přátelský kolektiv a velkou variabilitu pracovní náplně. Samozřejmostí je řada externích a interních školení. Každý si najde své uplatnění, ať už jsi:
- databázista a chceš optimalizovat tabulky a skripty
- analytik a chceš řešit provozní incidenty
- procesní expert a láká Tě zlepšovat procesy
- report guru a baví Tě komunikace s non-IT kolegy

Jsme flexibilní, pokud by Ti vyhovoval zkrácený úvazek, jsme otevření se domluvit.

Přihlášky vyplňujte online ZDE.
Kraj konání
Praha
Kontakt
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
22. 01. 2018
Nabídka vyprší dne
28. 02. 2018
Přihlášení
Události