Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Příležitost pro absolventy: Metadatový/á specialista/ka DWH/BI

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
HPP i VPP
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
O nás
Útvar Information Management se věnuje mimo jiné rozvoji a správě datového skladu v KB i dceřiných společnostech. Na včasné dodávce kvalitních dat je závislá většina bankovních procesů. Zajištujeme sběr, zpracování, řízení a distribuci dat a informací. Provozujeme a pomáháme rozvíjet datový sklad, který patří k největším ve střední Evropě.

Co bude Tvojí náplní práce?
- Ze začátku se budeš hodně učit a poznávat specifika databázového systému *Teradata a způsob řízení zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter.
- Zjistíš, jak spolupracujeme v rámci celého Informačního managementu, kdo jsou odběratelé našich dat a k čemu jednotlivá BI řešení slouží.
- Tvým denním chlebem bude řešení provozních incidentů, kontrola kvality dat a především údržba, vývoj a optimalizace metadatových řešení nad procesy napříč všemi u nás používanými platformami.

Budeme rádi, když nám pomůžeš zkrotit metadata tak, aby se s jejich pomocí naše data o sebe dokázala postarat sama.
Požadavky
Hledáme kolegu či kolegyni do vznikajícího týmu v oblasti business intelligence/data warehouse se zaměřením na provoz metadatových řešení.
Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.
Jsi senior? Tak ani Ty neváhej. Práce v provozu je rozmanitá a prostředí banky a velký tým Informačního managementu Ti nabízí zajímavé karierní možnosti. Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - nápadů máme hodně.

Oceníme zejména:
- zájem o Business Intelligence, Data Warehouse, Data Integration, ETL, řízení procesů, metadata
- logické, analytické a abstraktní myšlení
- zájem neustále se rozvíjet

Hodit se Ti bude:
- základní znalost SQL a principů programování
- ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám

Výhodou Ti může být i:
- znalost libovolného ETL nástroje, Teradaty, MS SQL
- zkušenost s datovým modelováním
Zaměstnanecké výhody
- Bohatý systém benefitů - můžeš si ho projít na http://kb.jobs.cz/kbsg-jako-zamestnavatel/benefity/.
- Možnost home office a pružnou pracovní dobu.
- Samozřejmostí je řada externích a interních školení.
- V rámci našeho provozního týmu se můžeš navíc těšit na příjemný přátelský kolektiv a velkou variabilitu smysluplné pracovní náplně.
- Jsme flexibilní, pokud by Ti vyhovoval zkrácený úvazek, jsme otevření se domluvit.

Přihlášky vyplňujte online ZDE.
Kraj konání
Praha
Kontakt
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
22. 01. 2018
Nabídka vyprší dne
28. 02. 2018
Přihlášení