Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Vývojář automatických obchodních systémů (www.liventocapital.com)

Název
Livento Capital Management LLC
Adresa
10004 New York, 17 State Street, Suite 4000
Typ
HPP i VPP
Obory
  • informatika
  • matematika
Požadované vzdělání
Bez specifikace
Popis pozice
- Vytváření automatických obchodních systémů
- Hledání unikátních a robustních myšlenek
- Testování a optimalizace strategií
- Datová analýza
- Zapojování strategií do demotestování a následně do reálného obchodování
Požadavky
- Základní znalost programování (Matlab/ R / C# / EasyLanguage / VBA)
- Vysoká škola ekonomického či matematického zaměření
- Zkušenosti s obchodováním na finančních trzích výhodou
- Pokročilá znalost matematiky a statistiky
- Analytické myšlení
Zaměstnanecké výhody
- Mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
- Získání zajímavých pracovních zkušeností
- Možnost realizace vlastních investičních strategií
- Možnost dalšího vzdělávání
- Práce na full-time (po domluvě i part-time)
Kraj konání
Praha
Kontakt
ales.kudrna@liventocapital.com
Kontaktní osoba
Aleš Kudrna
Nabídka vložena dne
29. 11. 2017
Nabídka vyprší dne
01. 03. 2018
Přihlášení
Události