Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Stáž pro studenty v IBM Smarter University

Název
IBM Česká republika, spol. s r.o.
Adresa
14800 Praha 4 - Chodov, V Parku 2294/4
Typ
stáž
Obory
  • informatika
  • matematika
  • technika a elektrotechnika
Popis pozice
Stáž v IBM Smarter University je prestižní tříměsíční neplacená stáž pro studenty středních a vysokých škol. V průběhu stáže se budeš podílet na reálných projektech, a to u zákazníka nebo přímo v IBM v Praze. Na stáži tě bude mít na starosti seniorní mentor, který ti pomůže seznámit se s IBM technologiemi.
Požadavky
Hledáme studenty, kteří:
- jsou motivovaní a chtějí na sobě pracovat
- mají zájem se vzdělávat a učit od odborníků a profesionálů ve svém oboru
- chtějí získat praxi a dělat to, co je bude bavit
- se rádi zdokonalí v soft-skills dovednostech v rámci našich workshopů
Zaměstnanecké výhody
Osobní i profesní rozvoj
Šanci pokračovat v trainee programu
Zkušenosti z práce na reálných projektech
Možnost udělat si technické mezinárodně uznávané certifikace a účastnit se technických školení
Možnost spolupráci s našimi odborníky můžete psát bakalářskou nebo diplomovou práci
Součástí stáží i trainee programu jsou legendární teambuildingy

Staneš se součástí jedné z největších IT firem, kde s ebudeš učit od expertů na IoT a umělou inteligenci. Získáš praxi na reálných projektech. Pokud budeš mít zájem, můžeš si udělat mezinárodně uznávaný certifikát.

Více informací a registrace na facebooku IBM Smarter University Praha
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
Michala Kunášková
Nabídka vložena dne
15. 11. 2017
Nabídka vyprší dne
15. 12. 2017
Přihlášení
Události