Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Analytik – programátor

Název
ČEZ ESCO, a.s
Adresa
14000 Praha 4, Duhová 2/1444
Typ
HPP
Obory
  • fyzika
  • informatika
  • matematika
Požadované vzdělání
Bc
Popis pozice
Hledáme kolegu do našeho týmu společnosti ČEZ ESCO, a. s., na pozici:
Analytik – programátor

Koho hledáme:
„Rozvoj obnovitelných zdrojů energie je nedílnou součástí rychle se rozvíjející decentrální energetiky, která poskytuje příležitosti k inovacím. Síť decentrálních zdrojů v sobě obsahuje data, která jsou v současnosti jen částečně využívána. Hledáme kolegu s odvahou pustit se do optimalizace systému decentrálních zdrojů, která povede k vyššímu zisku a jejich většímu rozvoji. V případě zájmu je možná částečně i práce z domova a nastavení flexibilní pracovní doby“

NOVÝ KOLEGA BUDE:
• Vytvářet modely a algoritmy rozhodování v závislosti na predikcích modelu
• Zpracovávat a statisticky analyzovat data, inovovat současná řešení
• Vymýšlet nová řešení v energetice spolu s ostatními analytiky
• Neustále se rozvíjet
• Těšit se z výsledku, který je měřitelný v Kč a v dobrém pocitu z rozvoje obnovitelných zdrojů a posouvání energetiky dále

NOVÝ KOLEGA NEBUDE:
• Provádět monotónní práci a nudit se
• Administrovat již vytvořené modely bez možnosti měnit je
• Pracovat na věcech pro jiné části korporace bez možnosti podílet se na jejich úspěchu
• Hodnocený za to, že chodí do práce, ale za výsledky
• Vytvářet prezentace
• Muset nosit oblek a košili – neformální oblečení je fajn.
Požadavky
CO OČEKÁVÁME OD VÁS?
• Ukončené studium Bc. v oboru matematika, informatika, ekonometrie, statistika, fyzika, ale vzdělání není podstatné. Podstatné jsou dovednosti.
• Výbornou znalost VBA a Vaší výhodou zároveň bude jedna z následujících dovedností – SQL, Java, R, Python, Matlab, C#, .NET
• Základní znalost angličtiny
• Výborné analytické schopnosti, logické myšlení a kladný vztah k programování
• Chuť modelovat reálná data, kde silně neplatí standardní učebnicové předpoklady
• Oblibu samostatné práce
• Řešení problémů, hádanek a hlavolamů
• Orientaci na výsledek
• Iniciativní přístup a odhodlání učit se
• Radost z kreativní činnosti
Zaměstnanecké výhody
Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti. Nabídku sociálního programu, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců, tam kde je to možné, umožňujeme pružnou pracovní dobu nebo práci z domova.

Pokud vás nabídka zaujala, odpovězte nám na email uvedený níže nebo navštivte naše stránky www.kdejinde.cz. Určitě si rádi prostudujeme váš profesní životopis a motivační dopis.
Kraj konání
Praha
Kontakt
stanislav.chvala@cez.cz
Kontaktní osoba
Stanislav Chvála
Nabídka vložena dne
08. 11. 2017
Nabídka vyprší dne
08. 12. 2017
Přihlášení
Události