Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Brigáda - Business Intelligence /DWH

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
brigáda
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Zajímají tě nové technologie, zpracování dat či jejich vizualizace? Zajímá tě, jak se reálně data a informace v bance využívají a jak pomáhají např. při prodeji, marketingu nebo ohodnocení rizik? Láká tě šáhnout si na opravdu velká data? Máš zdravý selský rozum, víš co je Business Intelligence? Učíš se rád/a novým věcem? Jsi spolehlivý/á a precizní? Chceš si postupně vyzkoušet práci data minera, reportingového specialisty nebo analytika uživatelské podpory?

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděl/a ano, máte možnost stát se součástí našeho týmu Business intelligence KB.
Požadavky
Co od Vás očekáváme?
- Analytické myšlení
- Dobré komunikační schopnosti
- Uživatelskou znalost PC

Základní znalosti alespoň v jedné z těchto oblastí:
- SQL – Oracle, MSSQL či Teradata
- CASE nástroje (alespoň pochopení relačních modelů) - PowerDesigner, Oracle Designer, Enterprise Architect
- Reporting – PowerPivot, Cognos, Tableau
Zaměstnanecké výhody
Co Vám Komerční banka nabízí?
- Práci formou DPČ v rozsahu dle dohody, min. 2 dny týdně
- Flexibilní pracovní doba
- Pracoviště v centru Prahy
- Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
- Prostor učit se od mistrů ve svém oboru a získat kvalitní praxi
- Možnost přechodu na HPP

Přihlášky vyplňujte online ZDE.
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
11. 10. 2017
Nabídka vyprší dne
11. 11. 2017
Přihlášení
Události