Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: IT specialisté ČSSZ

Název
Česká správa sociálního zabezpečení
Adresa
22508 Praha 5, Křížová 25
Typ
HPP
Obory
  • informatika
Požadované vzdělání
Bc
Popis pozice
Jedná se o odborné práce v týmu po boku analytiků a projektových manažerů nad jedním z největších výpočetních systémů v ČR spočívající v tvorbě aplikačního a programového vybavení pro důchodové agendy, případně vývoje aplikací nemocenského pojištění a výběru pojistného.
Požadavky
Dle konkrétní pozice požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu. Jedná se o výběrová řízení dle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Bližší informace naleznete na www.cssz.cz.
Nástupní plat
dle platového tarifu, PT 11-13
Zaměstnanecké výhody
- 25 dní dovolené

- 5 dní indispozičního volna

- ubytovna hotelového typu v areálu úřadu

- stravenky

- pružná pracovní doba
Kraj konání
Praha
Praha 5
Kontakt
257 062 824
Kontaktní osoba
Magdalena Plecháčková
Nabídka vložena dne
08. 09. 2017
Nabídka vyprší dne
28. 09. 2017
Přihlášení
Události