Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Výzkumný a vývojový pracovník (Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.)

Název
Typ
HPP
Obory
  • chemie
Popis pozice
Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s. hledá výzkumného a vývojového pracovníka nebo pracovnici do laboratoře pokročilých instrumentálních analýz v Litvínově Záluží.

Co budete dělat?
- spolupracovat na výzkumných projektech
- obsluhovat přístroje FTIR/NIR, Ramanův mikroskop, TGA, DSC, TMA, GC, MS, GCMS
- psát rešerše
- pomáhat se zpracováním výzkumných zpráv
- publikovat odborné články
- účastnit se konferencí
Požadavky
Co od Vás očekáváme?
- VŠ vzdělání v chemickém oboru
- znalost bežných analytických instrumentálních metod
- znalost Aj na komunikativní úrovni
- schopnost a ochotu se učit

Čím nás potěšíte?
- praxí s laboratorními přístroji
- brzkým nástupem
- dobrou náladou
Zaměstnanecké výhody
Co Vám nabízíme?
- účast na řešení zajímavých výzkumných úkolů
- spolupráci s průmyslovými partnery
- odpovídající mzdové ohodnocení a benefity
- práci na plný úvazek
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- prima partu v laborce:-)
Kraj konání
Ústecký
Litvínov
Kontaktní osoba
Renata Dvořáková
Nabídka vložena dne
07. 08. 2017
Nabídka vyprší dne
07. 09. 2017
Přihlášení