Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Koordinátor registrací léčivých přípravků

Název
Typ
HPP
Obory
  • biologie
  • farmacie
  • chemie
Popis pozice
Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) hledá vhodné kandidáty na pozici:
KOORDINÁTOR REGISTRACÍ

Náplň práce:
• hlavní činnost: koordinace registračních procedur - úkoly a činnosti spojené s registrací léčivých přípravků (LP), jako je koordinace řešení žádostí související s registrací LP (národní, evropské procedury), spolupráce s odbornými posuzovateli a administrativními pracovníky; kontrola překladů (AJ -ČJ) Souhrnu údajů o přípravku (SmPC), Příbalové informace (PIL) a Obalu
• odpovědnost za chod a dodržování zákonných termínů jednotlivých přidělených procedur souvisejících s registrací a životním cyklem LP
• zpracovávání registrační dokumentace spojené se žádostmi o změnu textů a prodloužení a její příprava k odbornému posouzení
• poskytování konzultací souvisejících s registrací LP, případně účast na přípravě podkladů v problematice související s registrací LP
• v případě nutné potřeby bude zaměstnanec plnit také úkoly zadané přímým nadřízeným mimo činnosti stanovené v tomto popisu práce, které budou v souladu s druhem práce sjednaným v pracovní smlouvě

Další důležité informace:
• předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody
• pracovní úvazek: 1,0 (40 hodin týdně) - jedná se o zástup za MD/RD
• platové podmínky: 12. platová třída
Požadavky
• VŠ vzdělání minimálně na magisterské úrovni (VŠCHT, farmaceutického nebo přírodovědného směru vítáno; případně vzdělání se vztahem k hlavní činnosti pracovní pozice)
• výborná znalost AJ - slovem i písmem
• velmi dobrá uživatelská dovednost práce s výpočetní technikou
• orientace a zkušenosti v oblasti léčiv a související legislativy vítána
• zkušenosti z farmaceutického průmyslu vítány
• velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
• schopnost týmové spolupráce (kooperace, efektivní komunikace)
• vysoká míra samostatnosti, zodpovědnost a preciznost
• schopnost rychlé orientace v problému
• schopnost pracovat pod tlakem, odolnost vůči stresu
• ochota vysokého pracovního nasazení
• ochota učit se a poznávat nové věci
• loajalita
Zaměstnanecké výhody
Nabízíme:
• práci v mladém týmu o jedenácti zaměstnancích
• kontakt s mezinárodním prostředím EU
• dobře vybavené pracovní prostředí
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• kontinuální vzdělávání
• stabilní zázemí státní instituce
• řadu zaměstnaneckých výhod (příspěvky na rekreaci, kulturu a sport, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování/stravenky)
Kraj konání
Praha
Šrobárova 48, 100 41 Praha 10
Kontakt
+420 272 185 905
Kontaktní osoba
Ing. Andrea Golová
Nabídka vložena dne
31. 07. 2017
Nabídka vyprší dne
31. 08. 2017
Přihlášení