Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Vývojář webových aplikací (Hnutí DUHA)

Název
Typ
práce na ŽL
Obory
  • informatika
Popis pozice
Hnutí DUHA je nezávislá ekologická nezisková organizace. Hledáme někoho, kdo nám pomůže realizovat část on-line projektů či webových aplikací, které umožní zapojování tisíců lidí do práce organizace, která je v této oblasti leadrem. A výhledově zbudovat kompletně nový web Hnutí DUHA. Vaše práce tak bude inspirovat další významné neziskové organizace.

Jaká je náplň této pozice?
Realizace webových projektů (micro sites i komplexních webových projektů) a webových aplikací. Příklady:
- www.zachranmenarodniparky.cz
- www.vrattelidemprava.cz
- www.hnutiduha.cz (plánuje se kompletní nová webová prezentace organizace zajištěná interními i externími silami)
- www.umenizit.hnutidha.cz
- www.hnutiduha.cz/podpora/lp
- Aktivní spolupráce na rozvoji online fundraisingu.

Forma spolupráce: dodavatel služeb (živnostenský list)
Rozsah spolupráce: do 60 - 100 hodin / měsíc
Očekávaný nástup: 1. 10. 2017
Požadavky
Hledáme někoho, kdo:
- ovládá PHP, MySQL, HTML 5, CSS 3, jQuery.
- orientuje se v redakčních systémech Wordpress a Drupal 7, případně má chuť k nim přičichnout.
- má analytické a logické myšlení.
- výhodou je: znalost Sendgrid API a/nebo MailChimp API, Facebook API a Instragram API, pokročilá znalost Google Apps
Zaměstnanecké výhody
Co nabízíme?
- spolupráci na cca 60 hodin měsíčně (výhledově více, pokud vyjdou plány na stavbu nového webu Hnutí DUHA) na živnostenský list,
- odměnu odpovídající náročnosti práce (dle odpracovaných hodin na jednotlivých projektech),
- velice flexibilní pracovní dobu,
- zázemí kanceláře v centru města (Praha nebo Brno) a možnost práce z domova,
- účast na projektech, které přímo i nepřímo zlepšují životní prostředí a občanskou společnost kolem nás,
- přátelskou kulturu práce.

Pokud do toho chcete jít s námi, pošlete motivační dopis a svůj strukturovaný životopis do 21. 8. 2017.
Do předmětu e-mailu prosím uvádějte “vývojář” a preferované místo práce (Praha/Brno).

Vybrané zájemce/kyně pozveme k pohovorům, které proběhnou v polovině září 2017 v Brně. Další informace poskytne: Vratislav Vozník, telefon 607 258 508.
Kraj konání
Praha
Praha případně Brno, možnost home office
Kontaktní osoba
Martina Melezínková
Nabídka vložena dne
28. 07. 2017
Nabídka vyprší dne
21. 08. 2017
Přihlášení