Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Odborný asistent na Katedře fyziky (Technická univerzita Liberec)

Název
Typ
HPP
Obory
  • fyzika
Popis pozice
Děkan Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka: ODBORNÉHO ASISTENTA NEBO ODBORNÉHO ASISTENTA S VĚDECKOU HODNOSTÍ NA KATEDRU FYZIKY

Charakteristika:
- vzdělávací činnost – výuka v seminářích, cvičeních a laboratorních cvičeních
- řešení výzkumných experimentálních nebo teoretických úkolů v oblasti aplikované fyziky
- sebevzdělávací a publikační aktivity

Pracovní poměr:
- 100% (nebo po dohodě 50% úvazek)
- pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou do 30.6.2020

Termín nástupu: říjen 2017, příp. dle dohody
Požadavky
- dobré znalosti vefyzice nebo v příbuzných technických oborech
- zájem o výzkumnou práci v aplikované fyzice
- zájem o výuku fyziky
- schopnost týmové práce
- vysokoškolské vzdělání nebo vědecká hodnost Ph.D. ve fyzice, didaktice fyziky nebo v příbuzném technickém oboru
Zaměstnanecké výhody
- zajímavá, různorodá a zodpovědná práce
- pružná pracovní doba
- závodní stravování
- 8 týdnů dovolené
- univerzitní školka
- možnost hlídání dětí
- možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- jazykové kurzy

K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto listinné dokumenty:
a) stručný životopis
b) stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti
c) doklady o ukončeném vzdělání příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště
d) seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy

Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola, osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení.

Přihlášku do výběrového řízení včetně výše uvedených dokumentů doručte nejpozději dne 31. 8. 2017 e-mailem nebo poštou na níže uvedené adresy: Technická univerzita v Liberci
Personální oddělení
Studentská 1402/2
461 17 Liberec 1
Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Havlíková, Personální oddělení, e-mail: volnamista@tul.cz
Kraj konání
Liberecký
Liberec
Kontaktní osoba
Mgr. Jitka Havlíková
Nabídka vložena dne
16. 06. 2017
Nabídka vyprší dne
16. 08. 2017
Přihlášení