Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Datový specialista DWH/BI - možnost zkráceného úvazku

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
HPP i VPP
Obory
  • fyzika
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Útvar Information Management se věnuje řízení informací na úrovni architektury, bezpečnosti i rozvoje a správy datového skladu v KB i dceřiných společnostech. Na dodávce kvalitních dat je závislá většina bankovních procesů.

Zajištujeme sběr, zpracování, řízení a distribuci dat a informací. Provozujeme a pomáháme rozvíjet datový sklad, který patří k největším ve střední Evropě.

Koho hledáme?

Jelikož rozšiřujeme pole působnosti, hledáme kolegu/kolegyni do mladého provozního týmu v oblasti business intelligence/data warehouse.

Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.

Jsi senior? Tak ani Ty neváhej. Práce v provozu je rozmanitá a prostředí banky a velký tým Informačního managementu Ti nabízí zajímavé karierní možnosti. Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - práce i nápadů máme hodně ;-)

S jakými technologiemi se u nás potkáš?
Za začátku se budeš hodně učit a poznávat:
- specifika databázového systému Teradata
- způsob zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter
- prezentace dat pomocí reportů v nástroji Cognos
- objevování Big Data platformy
Zjistíš, jak spolupracujeme v rámci celého Information Managementu, kdo jsou odběratelé našich dat a k čemu jednotlivá BI řešení slouží.
Požadavky
U všech zájemců oceníme zejména zájem o:
- Business Intelligence a Data warehouse
- Big Data
- Data Integration

A kromě toho se Ti bude hodit i:
- základní znalost SQL
- logické a analytické myšlení
- ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám
Zaměstnanecké výhody
Celý systém nadstandardních benefitů si můžeš projít na http://kb.jobs.cz/kbsg-jako-zamestnavatel/benefity .

V rámci našeho provozního týmu se můžeš navíc těšit na příjemný přátelský kolektiv a velkou variabilitu pracovní náplně. Samozřejmostí je řada externích a interních školení. Každý si najde své uplatnění, ať už jsi:
- databázista a chceš optimalizovat tabulky a skripty
- analytik a chceš řešit provozní incidenty
- procesní expert a láká Tě zlepšovat procesy
- report guru a baví Tě komunikace s non-IT kolegy

Jsme flexibilní, pokud by Ti vyhovoval zkrácený úvazek, jsme otevření se domluvit.

Přihlášku do výběrového řízení vyplň online ZDE.
Kraj konání
Praha
Kontakt
Uvidíte po přihlášení
Kontaktní osoba
Nabídka vložena dne
05. 05. 2017
Nabídka vyprší dne
05. 06. 2017

Zobrazit detail této firmy

Přihlášení
Události