Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Datový specialista DWH/BI - možnost zkráceného úvazku

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
HPP i VPP
Obory
  • fyzika
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Útvar Information Management se věnuje řízení informací na úrovni architektury, bezpečnosti i rozvoje a správy datového skladu v KB i dceřiných společnostech. Na dodávce kvalitních dat je závislá většina bankovních procesů.

Zajištujeme sběr, zpracování, řízení a distribuci dat a informací. Provozujeme a pomáháme rozvíjet datový sklad, který patří k největším ve střední Evropě.

Koho hledáme?

Jelikož rozšiřujeme pole působnosti, hledáme kolegu/kolegyni do mladého provozního týmu v oblasti business intelligence/data warehouse.

Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.

Jsi senior? Tak ani Ty neváhej. Práce v provozu je rozmanitá a prostředí banky a velký tým Informačního managementu Ti nabízí zajímavé karierní možnosti. Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - práce i nápadů máme hodně ;-)

S jakými technologiemi se u nás potkáš?
Za začátku se budeš hodně učit a poznávat:
- specifika databázového systému Teradata
- způsob zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter
- prezentace dat pomocí reportů v nástroji Cognos
- objevování Big Data platformy
Zjistíš, jak spolupracujeme v rámci celého Information Managementu, kdo jsou odběratelé našich dat a k čemu jednotlivá BI řešení slouží.
Požadavky
U všech zájemců oceníme zejména zájem o:
- Business Intelligence a Data warehouse
- Big Data
- Data Integration

A kromě toho se Ti bude hodit i:
- základní znalost SQL
- logické a analytické myšlení
- ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám
Zaměstnanecké výhody
Celý systém nadstandardních benefitů si můžeš projít na http://kb.jobs.cz/kbsg-jako-zamestnavatel/benefity .

V rámci našeho provozního týmu se můžeš navíc těšit na příjemný přátelský kolektiv a velkou variabilitu pracovní náplně. Samozřejmostí je řada externích a interních školení. Každý si najde své uplatnění, ať už jsi:
- databázista a chceš optimalizovat tabulky a skripty
- analytik a chceš řešit provozní incidenty
- procesní expert a láká Tě zlepšovat procesy
- report guru a baví Tě komunikace s non-IT kolegy

Jsme flexibilní, pokud by Ti vyhovoval zkrácený úvazek, jsme otevření se domluvit.

Přihlášku do výběrového řízení vyplň online ZDE.
Kraj konání
Praha
Kontakt
vaclav_kotyk@kb.cz
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
05. 05. 2017
Nabídka vyprší dne
05. 06. 2017
Přihlášení
Události