Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Vědecký pracovník v oboru modelování a numerických simulací

Název
Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.
Adresa
18200 Praha 8, Dolejškova 1402/5
Typ
HPP
Obory
  • fyzika
  • matematika
Popis pozice
- návrh a numerická implementace algoritmů matematického modelování pevné fáze
- strukturální výpočty v FEA/FEM software
- zpracování a vizualizace výsledků
Požadavky
- VŠ vzdělání (Mgr., Ing., Ph.D.) v oboru matematického a počítačového modelování/matematického nebo fyzikálního inženýrství
- zkušenosti s modelováním pevné fáze výhodou
- základní znalosti numerických metod řešení ODE a PDE
- uživatelské zkušenosti se FEA/FEM softwarem (COMSOL, Abaqus, ANSYS, apod.)
- základní znalost programování (MATLAB výhodou)
- pokročilá znalost anglického jazyka
- aktivní přístup k řešení problémů, otevřenost k dalšímu vzdělávání
Kraj konání
Praha
Ústav termomechaniky AV ČR, Dolejškova 5, Praha 8
Kontakt
Uvidíte po přihlášení
Kontaktní osoba
Nabídka vložena dne
02. 05. 2017
Nabídka vyprší dne
02. 07. 2017

Zobrazit detail této firmy

Přihlášení
Události