Analytik obrazových a psychovizuálních dat

Preferred location

Praha

Type of vacancy

Part-time job

Valid till

FINISHED

Field of interest
Informatics / IT Mathematics
Employer

Job Description

Pro nový výzkumný projekt http://staff.utia.cas.cz/filip/VFMA/ hledáme kreativní kolegyni/kolegu pro analýzu obrazových dat a dat z vizuálních experimentů pomocí statistických metod a strojového učení.

Náplň práce:

  • Statistická analýza a dat z vizuálních studií http://staff.utia.cas.cz/kolafova/tag/experiment/
  • Zpracování a analýza obrazových dat změřených materiálů (výpočet a hledání příznaků, PCA)
  • Implementace a testování metod strojového učení pomocí standardních knihoven dle zadání (OpenCV, TensorFlow,...)

Requirements

Požadavky:

  • Pečlivost a spolehlivost
  • Aktivní přístup k práci
  • Znalost programování (C++ nebo MATLAB výhodou)
  • Znalost angličtiny na komunikační úrovni

Starting salary

200 - 300Kč/hodinu

More information

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu
  • Rozsah 4-16 hodin v týdně, po zapracování i více
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Různorodá práce s unikátním vědeckým týmem
  • Možnost práce na špičkových výpočetních serverech ústavu
  • Vhodné pro studenty - možnost zadání zajímavé bakalářské nebo diplomové práce

Místo pracoviště: ÚTIA AV ČR, v.v.i., Praha 8 – Ládví Zájemci zašlete strukturované CV s krátkým motivačním dopisem zašlete na adresu filipj@utia.cas.cz (uzávěrka 24.1.2022).

Qualification / Education Required

Bc

Address

Like Tweet Share
Offer uploaded 06. 01. 2022, valid until 07. 02. 2022

Get a practical guide free of charge

Similar offers in science field

CGI IT Czech Republic s.r.o.

Letní studentská IT stáž

Praha, Ostrava

Platnost do not specified

Stáž v Support teamu ShipMonku

Rohanske nabrezi 23

Junior Network Security Engineer

Karla Engliše 6; Praha 5

Junior Penetration Tester (full or part-time)

Karla Engliše 6

Junior ERP Developer

Get in touch and ask us a question

By clicking "Submit", I give consent to the processing of my personal data by Medicomp s.r.o. in line with the EU Regulation on the protection of personal data.