Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Víte že...

Víte že...

Výzkumné práce z oblasti biomedicíny mohou získat cenu Discovery

Výroční cenu Discovery uděluje Novartis výzkumníkům do 40 let za výjimečný posun na poli výzkumu v medicíně nebo farmacii. Přihlašovat práce je možné do 30. června 2017.

Zobrazit celý článek

Academia vyhlašuje soutěž o vydání rukopisu magisterské práce

Nakladatelství Academia vyhlašuje 6. ročník Studentské soutěže o vydání rukopisu magisterské práce. Rukopisy lze přihlásit v kategoriích Vědy o živé přírodě a chemické vědy, Vědy o neživé přírodě, Humanitní a společenské vědy.

Zobrazit celý článek

V Brně proběhne Letní škola statistických metod

Přijďte se poučit a pobavit zároveň. Získáte znalosti o plánování experimentů a navíc získáte odbornou konzultaci Vaší vlastní disertačky nebo Vašeho vlastního výzkumu přímo na místě. Letní škola statistických metod je určena hlavně pro doktorandy, akademické a vědecké pracovníky.

Termín: 28. srpna - 1. září 2017

Místo konání: Brno

Letní škola statistických metod je určena hlavně pro doktorandy, akademické a vědecké pracovníky.

Více zde: http://www.sciserv.cz/letni-skola2/
Letní škola statistických metod je určena hlavně pro doktorandy, akademické a vědecké pracovníky.

Více zde: http://www.sciserv.cz/letni-skola2/

Zobrazit celý článek

V červnu proběhne v Praze 14. mezinárodní Robotický den

Robotický den proběhne ve dnech 24. 6. a 25. 6. 2017 v Kongresovém centru v Praze. První den je určen pouze soutěžícím, na druhý den je zvána i široká veřejnost. Čekají na vás robotické soutěže, ukázky, prezentace...

Zobrazit celý článek

Čeští Millennials chtějí work-life balance

Společnost Universum ve spolupráci se Studenta Media provedla v ČR již 4. ročník kariérní studie Universum Talent Survey, jejíž výsledky jsou žebříčky nejatraktivnějších zaměstnavatelů a také velmi detailní data o kariérních preferencích studentů. Jaké jsou nejzajímavější a nejvýraznější výsledky průzkumu?

Zobrazit celý článek

Pro studium v USA můžete získat Fulbrightovo stipendium

Komise J. Williama Fulbrighta byla založena v roce 1991 na základě mezivládní dohody mezi Českou republikou a Spojenými státy za účelem podpory vzdělávacích, vědeckých a kulturních výměn. Komise spravuje česko-americký program vládních stipendií a poskytuje informační a poradenské služby pro zájemce o studium v USA.

Zobrazit celý článek

V letošním roce proběhne jubilejní 20. ročník Ceny Wernera von Siemense

Přichází chvíle pro ocenění vašeho úsilí. Přihlaste svou absolventskou práci nebo výzkumný projekt do prestižní soutěže o Cenu Wernera von Siemense. O ceny se mohou ucházet studenti i akademici – vědci a pedagogové.

Zobrazit celý článek

Ústav termomechaniky AV ČR nabízí zajímavá témata pro bakalářky, diplomky i disertační práce

Evropský projekt CeNDYNMAT

Laboratoř ultrazvukových metod


Studenti mají vstup do Národní galerie zdarma

Národní galerie v Praze díky spolupráci s Komerční bankou nabízí zcela zdarma vstup do svých stálých expozic. Volný vstup platí pro děti a mládež do 18 let a pro studenty do 26 let a vzathuje se jak na české, tak zahraniční návštěvníky.

Zobrazit celý článek

Celkem záznamů: 9
Přihlášení
Události
TOPlist