Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Víte že...

Víte že...

EU uděluje ceny inovativním ženám

Evropská komise vyhlásila již pátý ročník soutěže EU Prize for Women Innovators. Cena je udílena ženám, kterým se v rámci podnikání podařilo přinést na trh  inovativní produkt nebo službu.

Uzávěrka přihlášek je 15. listopadu 2017.

Zobrazit celý článek

I letos si IPSC UK připravilo pro studenty řadu zajímavých seminářů

Informační, poradenské a sociální centrum Univerzity Karlovy pořádá v tomto akademickém roce opět řadu zajímavých seminářů a workshopů určených studentům a zaměstnancům Univerzity Karlovy. Semináře probíhají na adrese Zelená posluchárna, Celetná 20, Praha 1 a je potřeba se na ně předem registrovat.

Zobrazit celý článek

V kurzech akademického psaní v AJ jsou stále volná místa

Potřebujete psát odborné texty v angličtině nebo připravit v angličtině prezentaci na konferenci? Zapište se do blended-learningových kurzů Academic writing a Presentation performance, které pořádá Centrum akademického psaní AV ČR.

Zobrazit celý článek

Společnost ELKO EP nabízí studentům možnost absolvování stáží a praxí

Společnost ELKO EP (www.elkoep.cz) nabízí studentům středních, vyšších a vysokých škol možnost absolvování stáží a praxí. Náplň i délka stáží je předmětem dohody mezi zájemci a společností ELKO EP. Přednost mají studenti elektrotechnických a elektronických oborů se zájmem o dlouhodobější spolupráci. Zruční a aktivní studenti mají příležitost se podílet na reálném chodu podniku a vyzkoušet si své teoretické poznatky v praxi.

Zobrazit celý článek

Academia vyhlašuje soutěž o vydání rukopisu magisterské práce

Nakladatelství Academia vyhlašuje 6. ročník Studentské soutěže o vydání rukopisu magisterské práce. Rukopisy lze přihlásit v kategoriích Vědy o živé přírodě a chemické vědy, Vědy o neživé přírodě, Humanitní a společenské vědy.

Zobrazit celý článek

V letošním roce proběhne jubilejní 20. ročník Ceny Wernera von Siemense

Přichází chvíle pro ocenění vašeho úsilí. Přihlaste svou absolventskou práci nebo výzkumný projekt do prestižní soutěže o Cenu Wernera von Siemense. O ceny se mohou ucházet studenti i akademici – vědci a pedagogové.

Zobrazit celý článek

Ústav termomechaniky AV ČR nabízí zajímavá témata pro bakalářky, diplomky i disertační práce

Evropský projekt CeNDYNMAT

Laboratoř ultrazvukových metod


Studenti mají vstup do Národní galerie zdarma

Národní galerie v Praze díky spolupráci s Komerční bankou nabízí zcela zdarma vstup do svých stálých expozic. Volný vstup platí pro děti a mládež do 18 let a pro studenty do 26 let a vzathuje se jak na české, tak zahraniční návštěvníky.

Zobrazit celý článek

Celkem záznamů: 8
TOPlist