Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Víte že...

Víte že...

Na VUT Brno proběhne v dubnu perFEKT JobFair a studentská konference

Na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně proběhne ve čtvrtek 25. dubna 2018 již 25. ročník studentské konference STUDENT EEICT tradičně spojený s veletrhem pracovních příležitostí perFEKT JobFair.

Zobrazit celý článek

CERN vyhlašuje soutěž a zve středoškoláky do špičkové laboratoře

Zajímá vás, jak vypadá jedna z nejmodernějších částicových laboratoří a jaké výzkumy se v ní realizují? Chtěli byste si na takovém pracovišti zkusit provést vlastní experiment? Přihlaste se do soutěže Beamline for Schools 2019 a vyhrajte exkurzi do německého výzkumného centra DESY.

Zobrazit celý článek

Konference BIOSPOT

Prezentace nejzajímavějších projektů z oblasti biologie, chemie a medicíny.

Zobrazit celý článek

Jak se žije doktorandům v Holandsku

Jak se žije doktorandům v zahraničí?

Zobrazit celý článek

Hitem benefitů neomezené volno?


Podle dnešních Hospodářek je hitem mezi zaměstnanci neomezené volno. Prý to potvrzují personální agentury. V Česku je takových firem jen málo a pokud chtějí tuto „vymoženost“ nabídnout, nepotřebují žádnou zákonnou úpravu.
 

Zobrazit celý článek

Veletrh vědy 2019

Prestižní vědecké instituce, improvizované laboratoře, interaktivní exponáty, přední čeští vědci - 5.ročník největšího vědeckého veletrhu v České republice přinese novinky a zajímavosti ze světa vědy.

Zobrazit celý článek

Evropský sbor solidarity

Cílem je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti. Díky tomu získají cenné zkušenosti inspirující k dalšímu rozvoji a osobnímu růstu.

Zobrazit celý článek

Ústav termomechaniky AV ČR nabízí zajímavá témata pro bakalářky, diplomky i disertační práce

Evropský projekt CeNDYNMAT

Laboratoř ultrazvukových metod


Studenti mají vstup do Národní galerie zdarma

Národní galerie v Praze díky spolupráci s Komerční bankou nabízí zcela zdarma vstup do svých stálých expozic. Volný vstup platí pro děti a mládež do 18 let a pro studenty do 26 let a vzathuje se jak na české, tak zahraniční návštěvníky.

Zobrazit celý článek

Celkem záznamů: 9
TOPlist