Women Go Tech

Pro ženy už IT obory nejsou dávno tabu. Připojte se 26. 5. 2022 na webinář a zjistíte, co je dosažitelné.

Zakořeněné stereotypy, zkreslené představy a nízké sebevědomí. To jsou 3 hlavní důvody, proč je počet žen na technologických pozicích v ČR a na Slovensku stále nízký. Pojď to spolu s námi a společností Accenture změnit! Zajímají tě technologie, ale žádný z technologický oborů nemáš vystudovaný? Nevadí, právě tebe hledáme!

Registruj se a těš se na podvečer 26. května. Čeká tě totiž večer plný zajímavých informací, dojemných příběhů reálných žen, které se rozhodly pro kariéru v technologiích, i přes to, že technologie nestudovaly.

Na eventu ti třeba i Pavlína Louženská z Holek z Marketingu vysvětlí, proč IT odvětví potřebuje ženy. Neziskové organizace Czechitas a Aj ty v IT ti pak předají cenné tipy a rady, jak se do Tech a IT rekvalifikovat.

Aby toho nebylo málo, na online eventu budeš mít i možnost vyhrát rekvalifikační kurz od neziskovky Czechitas nebo volnou vstupenku na webinář od Holek z Marketingu. 

Pamatuj, nezáleží na věku ani vzdělání, abys mohla začít pracovat v IT. Přihlas se na online event Women Go Tech a přesvědč se sama, že je IT i pro tebe. 

KDY: čtvrtek 26. 5. 2022 od 18:00 hod.

Registrace jsou zdarma.

 
 

Women Go Tech

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2088+

zapojených uchazečů

1817+

zaměstnavatelů

2528+

vědeckých pozic

17+

let zkušeností

TOPlist