Máš-li problém, zmáčkni červené tlačítko!

Klidně i několikrát. S Honzou Maškem z Red Button můžete už v úterý 24. května od 14:30 hod. na zoomu.

Jan sebe představuje takto: Propojuji lidi a vytvářím prostředí, aby se změny děly rychleji a nápady mohly růst.Dělám věci, které nejdou v prvním plánu na branku, ale po cestě se zúročí.

Je jedním ze zakladatelů společenství Red Button. Lidem v něm spojených není jedno, kam směřuje vývoj v Česku. Věří, že podnikatelé ovlivňují nejen svoje firmy, ale i společnost jako celek. Že networking je fajn, ale je důležité vytvářet sítě. Prostor pro sdílení a vzájemnou synergii a inspiraci. 

Honza byl „innovation leaderem“ dříve, než byl termín v Česku známý. Co je z jeho pohledu inovace? 

Inovace není konečný stav. Inovace je sloveso, je to něco, co je dlouhodobé, co máš nebo nemáš a můžeš získat. Něco, co nekončí. Inovace nemusí být velikánská, ale i  může to být i drobnost. Je to třeba jen to, že popřeji  "dobrý den". Dělejme drobné věci, které vedou k velkým. Když malé věci nejsou zafixované ve frameworku, pak nebudou ty velké fungovat. Je třeba mít odvahu, jít proti davu. Je to energeticky náročné a proto je dobré vědět, kde se mohu nadechnout. Třeba u nás v Red Button. Je to otevřený ekosystém, kde když se otevřu, můžu i něco nového najít. Inovace je nastavení mysli. Inovátor je prostě opravář světa.

Síť RedButton je tak přístavem pro lidi, kteří chtějí sdílet zkušenosti. Jako student se můžete vzdělávat v rámci Red Button EDU větve, můžete sdílet zkušenosti a hledat inspiraci.

Připojte se a získejte pro sebe to nejlepší. Načerpáte zkušenosti ze světa businessu a můžete se do něj i fyzicky podívat. Třeba i prostřednictvím stáží.  A to už v úterý 24. 5.2022.

Chcete-li se s Honzou seznámit předem, poslechtěte si  dubnový podcast z cyklu "Zážeh".

 

PŘIHLÁŠKY

LINK NA ZOOM

 

 

Máš-li problém, zmáčkni červené tlačítko!

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2088+

zapojených uchazečů

1817+

zaměstnavatelů

2528+

vědeckých pozic

17+

let zkušeností

TOPlist