Generali Ćeská pojišťovna: User friendly pro milióny uživatelů

 ...musí být všechny bankovní aplikace. Jaká k nim vede cesta, vám řekneme v úterý 8. června od 12:30 - 14:00 hod se Štefanem Ignáthem na MS Teams.

 V Enterprise IT došlo v posledních letech k oddělení a rozvrstvení aplikací, na tzv. back-end / transakční aplikace (poskytující core funkčnosti) a front-end aplikace, využívající core funkčnosti a poskytující dobrý uživatelský zážitek. Doba monolitických aplikací je již naštěstí ta tam.  GČP musí jako velká firma umět oslovit a bezchybně poskytovat aplikace pro desítky tisíc obchodních partnerů a miliony klientů. Takže nejde jen o poskytnutí funkčnosti, ale i o jednoduchost použití, uživatelský zážitek atp.

 
Bez šikovných vývojářů to nejde. Dobrá škola je skvělá, každopádně ochota se učit je přednější. 
 
Jak říká Štefan Ignáth, Head of Front-Ends a News Technologies: "Určitě doporučuji co nejvíce zkušeností z praxe (klidně jako studenti u nás). Pak se naváže na tréninky a školení poskytované externími subjekty, ale paralelně je třeba rozvíjet hard- a soft-skills, jedno bez druhého nefunguje. I když já sám primárně pracuji s MS Office, naši vývojáři typicky pracují v IntelliJ Idea, ale spíš necháme výběr každému z vás. Když si umíte naimportovat správný formatter a nerozjet každý pull request:-)". 
 
Pozice vývojáře ve velké společnosti je určitě jiná než ve školním projektu. V první řadě se člověk učí pracovat v týmu, pozná poměrně široké okolí a kontext, u GČP přes 1000 aplikací. Důležitá je následně efektivita vývoje a údržby a ne prostě jen krása samotného kódu. 
 
S lidmi od GČP se potkáte u nás ještě dvakrát: ve středu 9. června s Janem Fučíkem na téma pojistná matematika od 11:00 - 12:30 hod na MS Teams a ve čtvrtek 10. června s Nikolou Bozadžijevem na téma AI/ML od 14:00 - 15:00 hod na MS Teams. Povídání s nimi ještě přineseme.
 
Přihlášky najdete zde.
 
 

Generali Ćeská pojišťovna: User friendly pro milióny uživatelů

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2063+

zapojených uchazečů

1875+

zaměstnavatelů

2447+

vědeckých pozic

16+

let zkušeností

TOPlist