Crytur: Crystal clear solutions for R&D

 V úterý 8. června od 10:00 hod. s Martinem Pokorným a ve čtvrtek 10. 6. od 13:00 hod. s Janem Kubátem.

 Pod kopcem Kozákov vyrostl za posledních 15 let světový hráč, poskytující unikátní technologická řešení, založená na vlastních vypěstovaných monokrystalech. Nyní se téměř 300 zaměstnanců s 80členným vývojovým týmem zabývá řešením technologických řešení z celé řady oborů. Máme pro vás dvě setkání s fyziky.

RNDr. Martin Pokorný je praxí fyzik - vědec a věnuje se vývoji světlometů. Co takový proces obnáší?

Dozvíte se, jaký je postup pro úspěšné vedení vývojového projektu od zadání po zahájení sériové výroby s potenciálem obratu 4 mil EUR ročně. Proč je to tak důležité posoudit a vyhodnotit rizika před tím, než se opravdu vrhnete do práce. Představíme Vám, jakými fázemi si vývojový projekt může projít a s jakými výzvami se musíte vyrovnat, abyste naplnili očekávání zákazníka a šéfa. Co se musíte naučit a co musíte naučit ostatní. Řekneme Vám, proč je týmové práce tak moc důležitá a jaké to je, když projekt vede nemladší člen týmu.

úterý 8.6.2021, 10:00 - 11:00 hod. zoom  s Martinem

Ing. RNDr. Jan Kubát, Ph.D. vede firemní vývoj luminoforů. Jak vypadá aplikovaný vývoj a co se v CRYTURu můžete naučit?

Dozvíte se jaké high-tech produkty na bázi monokrystalů jsou vyvíjené v Čechách a kde všude je můžete najít. Proč je důležité projektové řízení a jaké jsou klíčové kompetence úspěšného pracovníka vývoje. Co jsou klíčové předpoklady pro úspěšnou práci ve firmě zaměřené na vývoj nových produktů a proč chceme, aby Vás práce bavila. Proč je pro nás důležitá spolupráce s vysokými školami.  Zároveň se můžete zeptat na jakékoliv jiné téma v oblasti aplikovaného vývoje, které by Vás zajímalo.
 

čtvrtek 10.6.2021, 13:00 - 14:00 hod, zoom s Janem

I když se potkáte se on-line, bude skvělé, když o vás budeme předem vědět díky přihlášce

Crytur: Crystal clear solutions for R&D

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2063+

zapojených uchazečů

1875+

zaměstnavatelů

2447+

vědeckých pozic

16+

let zkušeností

TOPlist