L´Oréal - UNESCO Pro ženy ve vědě

Přihlášky lze podat do 28.2.2021. Kromě finanční odměny získávají laureátky i mediální trénink a možnost svou práci v médiích prezentovat.

V již 15. ročníku talentového programu L’Oréal-UNESCO Pro ženy ve vědě L´Oréal Česká republika rozdělí 600 000 korun českých mezi tři nadané vědkyně z nejrůznějších vědních oborů.

K přihlášení do projektu stačí splnit pouze dvě základní podmínky - věk do 40 let včetně a dosažený titul Ph.D. z jakékoliv vědecké oblasti. Registrace musí být provedena elektronicky přes webové stránky nejpozději do 28. února 2021.

Odborná porota složená ze zástupců Akademie věd poté vyhodnotí všechny přihlášky a vybere finalistky postupující do 2. kola. Tyto vědkyně svůj projekt osobně představí porotě složené z partnerů projektu L´Oréal-UNESCO Pro ženy ve vědě (AV ČR, Česká komise pro UNESCO a L´Oréal ČR). Na základě ústních prezentací budou vybrány tři vítězky, přičemž každá z nich si odnese odměnu ve výši 200 000 Kč.

Odkaz na přihlášky v ČJ.

Laureátky mezinárodního programu L’Oréal-UNESCO For Women in Science z roku2016, profesorky Emmanuelle Charpentier a Jennifer A. Doudna, letos získaly Nobelovu cenu za chemii.


 

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2037+

zapojených uchazečů

1853+

zaměstnavatelů

2343+

vědeckých pozic

16+

let zkušeností

TOPlist