Podnikni to! na UK

Praktický osmitýdenní kurz pro studenty startuje 9. března 2021.

On-line workshop zaměřený na podporu podnikání již potřetí na Univerzitě Karlově. První rok byl prezenční, loňský už jsme museli do on-line.

Bez ohledu na prostředí se dozvíte, jak bez velkých investic, rizik a kontaktů rozjet vlastní podnikatelský projekt. Minimum teorie, maximum praxe, to je přesně tento kurz.

V online kurzu, který se skládá z 8 setkání, krok za krokem přetvoříte tvůj nápad v reálný byznys. Bude to dřina i zábava! Nevadí, že nemáte záměr, stačí chuť, a záměr společně s lektorem vytvoříte.

Přihlásit se.

Podle počtu účastníků budou spuštěny max 2 kurzy, proto využijte možnosti včasné registrace.

A kdo se na vás těší?

Miky Škoda spoluzaložil firmu X-Challenge,s jejíž pomocí pomáhá v Česku zlepšit sebedůvěru skrze veřejné výzvy, komunitní aktivity, přednášky a mobilní aplikaci, společně s neziskovkou LeapMakers. Je také autorem knihy Můžeš (po)dělat cokoli.

Matěj Krejčí nabízí jedinečné know-how i konkrétní nástroje k pochopení a zvládnutí digitální závislosti ve své knize DigiDetox a hrách Pojď sdílet. Je aktivní napříč Českem i Slovenskem. Pět let byl součástí Konce prokrastinace, podílel se na vzniku projektu DobroKáva, organizoval konferenci Svět patří smělým v Liberci a spolupořádal Inspirativní rána Brno. Je terapeutem metody Solution Focused a věnuje se osobnímu i firemnímu rozvoji.

Podnikni to! na UK

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2070+

zapojených uchazečů

1805+

zaměstnavatelů

2469+

vědeckých pozic

16+

let zkušeností

TOPlist