Jak na risk management s EY 14.1. a 21. 1. 2021

Společně se dvěma Tomáši vás zveme v lednu za oponu risk managementu.

 

EY patří mezi  tzv. "velkou čtyřku"  v konzultačních službách po celém světě. Jen v ČR se víc než 1 200 specialistů věnuje auditu, business a IT consultingu, daním, forenzním službám, nebo problematice transkací..

Vše vám v krátkosti představit nezvládneme, ale rádi vás seznámíme s tím, jak se dělá risk právě zde. Máme pro vás dvě on-line setkání, která  budou probíhat na MS Teams platformě.

čtvrtek 14. ledna od 9:30 hod s Tomášem Němečkem o práci týmu kreditního rizika

Credit risk tým má na starost úvěrová rizika. Jeho členové se podíleli mimo jiné  na vývoji a validaci statistických modelů nebo implementaci „chytré kalkulačky“ pro výpočet bankovních opravných položek. Během každodenní práce využívají  pokročilých analytických metod pro analýzu zákaznických potřeb a řízení rizika, např. klasifikační stromy, neuronové sítě, chain ladder, Markovské  řetězce nebo třeba Bayesovské statistiky. Dozvíte se, jak se do takového týmu dostat, co Tomáše i po deseti letech u EY na práci nejvíc baví nebo jak tým vůbec funguje.

Přihlásit na Credit Risk s Tomášem Němečkemčtvrtek 21. ledna od 16:00 hod s Tomášem Sobotkou na téma řízení tržního rizika

Market risk tým se věnuje aplikaci pokročilých matematických metod v oblasti tržního rizika (např. měnové, úrokové, akciové riziko), oceňování finančních nástrojů, hedgingu, řízení kapitálu, řízení aktiv a pasiv (ALM) a regulace finančního sektoru. Pomáhá klientům především s vývojem modelů, jejich validací a implementací moderních technologií, jako je machine learning/artificial intelligence nebo BlockChain. Tomáš představí svůj tým, svou cestu s EY a k čemu všemu se člověk může dostat. 

 

Přihlásit na Market Risk s Tomášem Sobotkou

 

 

 

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2026+

zapojených uchazečů

1848+

zaměstnavatelů

2324+

vědeckých pozic

16+

let zkušeností

TOPlist