Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge

Tři největší brněnské univerzity Vás zvou na výstavní plochu 13. ročníku Veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge. Ten se bude konat 20. listopadu 2019 v Brně v prostorách brněnského výstaviště, Pavilon A, hala A1.

Na veletrhu se osobně setkáte s více než 2 500 studenty a absolventy Masarykovy univerzity, Vysokého učení technického v Brně a Mendelovy univerzity v Brně.  

Do 14. 6. 2019 vč. na Vás čekají stánky za zvýhodněnou cenu. Přehled celé nabídky najdete V CENÍKU. Stanete-li se nadto partnerem veletrhu, budete výrazně viditelnější na výstavní ploše. Zarezervovat si můžete také talk show se zaměstnavatelem, případně se více ukázat ve veletržním časopise JobMagazín. Chcete vědět více? Prohlédněte si interaktivní pozvánku.  

Na veletrh se přihlásíte přes web www.jobch.czZaregistrujte se jako vystavovatel, v administraci vystavovatele v sekci “Objednávka služeb” si vyberte stánek a služby podle Vašich představ, vyberte si pozici na výstavní ploše a uzavřete objednávku. Voilá….a setkáme se v listopadu!

Více informací na www.jobch.cz.

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1945+

zapojených uchazečů

1781+

zaměstnavatelů

2171+

vědeckých pozic

15+

let zkušeností

TOPlist