7. ročník Národní konference transferu technologií

7. ročník Národní konference transferu technologií, s podtitulem Znalosti-Technologie-Spin-off, se uskuteční 15. a 16. května 2019 v Praze v hotelu Pyramida.

Letos se organizace ujalo Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy a dceřiná společnost univerzity Charles University Innovations Prague s.r.o. Věříme,  že pro Vás máme připravený zajímavý program i dostatek prostoru pro networking v rámci odborné komunity. Podrobnosti naleznete na webu www.ktt7.cz.

Jak již podtitul napovídá, konference bude zaměřena nejen na transfer technologií, ale také na transfer znalostí a systémové nastavení vzniku spin-off firem na veřejných výzkumných organizacích. Kromě předních českých osobností transferu technologií a znalostí zde vystoupí odborníci ze zahraničí, kteří přináší konkrétní kazuistiky ze své praxe.

Na zajímavý program konference naváže veletrh Via Carolina, na němž bude interaktivní formou prezentována nabídka jednotlivých vědeckých týmů na UK pro externí partnery, a to jak z oblasti přírodních a lékařských věd, tak i z oblasti věd humanitních a sociálních. Veletrh Via Carolina také představí formou krátkých prezentací případy dobré praxe a nové výstupy směřující ke komercializaci.

Na dvoudenní konferenci se můžete přihlásit pomocí elektronické registrace. Účastnický poplatek činí 2 990 Kč bez DPH.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na manažerku konference Karinu Uherkovou (tel. 604 345 647, e-mail: Karina.Uherkova@ruk.cuni.cz).

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1901+

zapojených uchazečů

1777+

zaměstnavatelů

2134+

vědeckých pozic

15+

let zkušeností

TOPlist