Exkurze do ATG (Advanced Technology Group), Praha

Zveme vás na exkurzi do pražské firmy ATG, zabývající se metodami nedestruktivní detekce vad materiálů (NDT), realizovaných na základě celé řady fyzikálních principů.

 

Kromě úvodu do jednotlivých metod budou představeny jejich různé kombinace, ukázky testování na jednotlivých strojích. Seznámíte se tedy s řadou technických aplikací pro masovou výrobu pro automobilový, letecký či petrochemický průmysl. Návštěva je nejvhodnější pro studenty materiálového inženýrství a jeho aplikací, případně výrobních technologií, ale vítáni jsou všichni zájemci o fyzikální obory.

Kdy: pátek 9. listopadu 2018

Místo: Toužimská 771, Praha - Letňany, od 8:00 do 13:00 hod. Exkurze je pro deset zájemců. Registrujte se prostřednictvím https://goo.gl/t1wvQ7 do 5.11.2018.

Doprava: Vlastní. Nejlépe autobusem č. 201 ze zastávky metra „Letňany“, směr autobusu „Černý most“. Vystoupíte na zastávce Toužimská, firma se nachází přímo před zastávkou.

Exkurze do ATG (Advanced Technology Group), Praha

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2084+

zapojených uchazečů

1810+

zaměstnavatelů

2501+

vědeckých pozic

17+

let zkušeností

TOPlist