Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Novinky
novinky

Novinky

O aktuálních zajímavostech spojených s projektem CareerMarket Vás budeme průběžně informovat. Máte-li však konkrétní dotaz, pošlete nám vzkaz.

Medailonky vítězů Ceny CRYTUR 2017

Již v červnu se v turnovské společnosti CRYTUR spol. s r.o. sešli absolventi několika technických škol z České i Slovenské republiky, aby si převzali Ceny CRYTUR 2017 za nejlepší diplomové práce v materiálových vědách. Medailonky vítězů a abstrakty oceněných prací si nově můžete prohlédnout na www.cenacrytur.cz.

Zobrazit celou novinku

ČEEP Student - Studentská cena Enviros 2016

Napsali jste perfektní studentskou práci z oblasti energetiky či ekologie? Nenechávejte si ji pro sebe a přihlaste ji do Studentské ceny Enviros!

Zobrazit celou novinku

Moderní metody rozpoznávání a zpracování obrazových informací

Zveme vás na 5. ročník semináře na téma problematiky počítačového zpracování obrazu pro náročné průmyslové aplikace. Zájemci se mají možnost seznámit s některými zajímavými konkrétními technickými a programovými řešeními.
Program bude průběžně upřesněn.
Místo konání: Technická univerzita v Liberci, Ústav mechatroniky a technické informatiky, posluchárna G312, budova G, Univerzitní nám. 1410/1, Liberec

odkaz

Jak vložit nabídku pro studenty, absolventy do systému CareerMarket?

Chcete nabídnout studentům, absolventům zajímavou pozici, stáž apod. a nevíte jak na to?

Zobrazit celou novinku

Pracovní doba Kariérně poradenského centra

V průběhu celého školního roku můžete využít Kariérně poradenského centra na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Vzhledem k tomu, že provoz KPC na PřF UK byl pozastaven, můžou i zájemci s přírodovědným zaměřením využít služeb KPC na MFF UK. Případně můžete využít našich služeb i na dálku a kontaktovat nás na adrese kpc@careermarket.cz.

 

Zobrazit celou novinku

O registraci na portálu CM

Zobrazit celou novinku

Celkem záznamů: 6
Přihlášení
*}
TOPlist