Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Novinky
novinky

Novinky

O aktuálních zajímavostech spojených s projektem CareerMarket Vás budeme průběžně informovat. Máte-li však konkrétní dotaz, pošlete nám vzkaz.

Junior Analyst summer internship

Studuješ Matfyz, zajímáš se o trading a chceš se dozvědět víc? Rád(a) řešíš složité problémy a umíš trochu programovat, ideálně v Pythonu? Hledáš letní placenou stáž, kde bys mohl(a) tohle všechno rozvinout naplno?

Pak jsi tu správně!

Zobrazit celou novinku

Hack the Business

Do you have passion for digital and have a background in technology? Do you want to know more about the connection between management consulting and digital space? Then Afternoon with Digital McKinsey in Vienna is the right place for you.

Zobrazit celou novinku

Google´s Inside Look program

Are you studying computer science or a related degree at a university in Europe, the Middle East or Africa? Are you looking for an internship to prepare you for a career in tech? Ever wanted to visit a Google office and hear from engineers about the cutting edge products and projects they are working on?

Zobrazit celou novinku

3-month Internship Program in Taiwan

The Unmanned Aerial Vehicle Laboratory (UAV Lab) in Tamkang University (TKU) in Taiwan is excited to announce a 3-month Internship Program. Since funded in 1995, the UAV Lab in TKU has been one of the most important laboratories in investigating new drone technologies, including the recent successful flight of the first solar-powered UAV in Taiwan.

Zobrazit celou novinku

ČEZ EXPERIENCE - stáže pro vysokoškoláky

Dej svému studiu pořádnou dávku energie a získej zkušenosti během stáže v programu ČEZ Experience.

Zobrazit celou novinku

Jak vložit nabídku pro studenty, absolventy do systému CareerMarket?

Chcete nabídnout studentům, absolventům zajímavou pozici, stáž apod. a nevíte jak na to?

Zobrazit celou novinku

Pracovní doba Kariérně poradenského centra

V průběhu celého školního roku můžete využít Kariérně poradenského centra na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Vzhledem k tomu, že provoz KPC na PřF UK byl pozastaven, můžou i zájemci s přírodovědným zaměřením využít služeb KPC na MFF UK. Případně můžete využít našich služeb i na dálku a kontaktovat nás na adrese kpc@careermarket.cz.

 

Zobrazit celou novinku

O registraci na portálu CM

Zobrazit celou novinku

Celkem záznamů: 8
TOPlist