Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Novinky
novinky

Novinky

O aktuálních zajímavostech spojených s projektem CareerMarket Vás budeme průběžně informovat. Máte-li však konkrétní dotaz, pošlete nám vzkaz.

Exkurze do vývojových laboratoří BTL Medical Technologies

 Jaký software a hardware je potřeba pro měření EKG? Co pojí fyzioterapeuta a informatika? Ukážeme vám ve vývojových laboratořích BTL Medical Technologies.

Zobrazit celou novinku

HackYourCareer

JEDINEČNÝ KARIÉRNÍ AKCELERÁTOR - během dvou dní najdeme společně odpovědi na otázky: Co bych chtěl dělat? Co mohu nabídnout? Co firmy očekávají? JAK SE PREZENTOVAT NA POHOVORU?

Zobrazit celou novinku

Summer Trainee@Europe

A.T. Kearney is a leading global management consulting firm with offices in more than 40 countries. Since 1926, we have been trusted advisors to the world’s foremost organizations. A.T. Kearney is a partner-owned firm, committed to helping clients achieve success.

Zobrazit celou novinku

A jaký byl podzimní Den firem?

V pondělí 12. listopadu 2018 proběhl na Matematicko-fyzikální fakultě UK tradiční Den firem pro matematiku a informatiku, pracovní veletrh určený všem studentům a absolventům, kteří si chtějí rozšířit obzory o možnostech uplatnění v oblastech matematiky a informatiky. 

Zobrazit celou novinku

BIG STEP na téma Inovace

BIG STEP je dvoudenní akce otevřená všem VŠ studentům, kteří mají zájem podívat se pod pokličku čtyřem firmám, a to konkrétně do Accenture, IBM, ČEZ a T - Mobile.

Zobrazit celou novinku

CareerMarket v novém

Nový leták je na světě! 

Zobrazit celou novinku

Cena Wernera von Siemense 2018

Připomínáme vyhlášení 21. ročníku Ceny Wernera von Siemense.

Zobrazit celou novinku

Mentoringový program na MFF UK

Mentoring je profesionální vztah mezi studentem (mentee) a mentorem, kdy mladší může těžit ze zkušeností, dovedností a kontaktů mentora. Funguje po omezenou dobu a má jasné zadání.

Zobrazit celou novinku

Machine Learning & 3D Image Processing Internship

This is a great opportunity for an enthusiastic Computer Science or Bioinformatics student, interested in gaining a rewarding, practical experience in the innovative field of new medical technology.

Zobrazit celou novinku

Medailonky vítězů Ceny CRYTUR 2018

Koncem června se v turnovské společnosti CRYTUR spol. s r.o. sešli absolventi několika technických škol, aby si převzali Ceny CRYTUR 2018 za nejlepší diplomové práce v materiálových vědách. Medailonky vítězů a abstrakty oceněných prací si nově můžete prohlédnout na www.cenacrytur.cz.

Zobrazit celou novinku

Consultant/Junior Data Scientist for E&Y

Big corporations, investment banks, private equity clients and public sector bodies have to find their way through a huge amount of data. Our Analytics & Modelling Team is here to help them. We are looking for new colleagues who know how to analyse the data and explain their findings to our clients.

Zobrazit celou novinku

Jak vložit nabídku pro studenty, absolventy do systému CareerMarket?

Chcete nabídnout studentům, absolventům zajímavou pozici, stáž apod. a nevíte jak na to?

Zobrazit celou novinku

Pracovní doba Kariérně poradenského centra

V průběhu celého školního roku můžete využít Kariérně poradenského centra na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Vzhledem k tomu, že provoz KPC na PřF UK byl pozastaven, můžou i zájemci s přírodovědným zaměřením využít služeb KPC na MFF UK. Případně můžete využít našich služeb i na dálku a kontaktovat nás na adrese kpc@careermarket.cz.

 

Zobrazit celou novinku

O registraci na portálu CM

Zobrazit celou novinku

Celkem záznamů: 14
TOPlist