Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Novinky
novinky

Novinky

O aktuálních zajímavostech spojených s projektem CareerMarket Vás budeme průběžně informovat. Máte-li však konkrétní dotaz, pošlete nám vzkaz.

Junior konzultant – tým Řízení kreditního rizika

Pojď s námi aplikovat inovativní a pokročilé metody jako Machine Learning a BlockChain ve finančnictví.

Zobrazit celou novinku

JUNCTION - Europe’s largest hackathon

We are happy to invite you to Europe´s largest hackathon, Junction. The purpose of this event is to bring together enthusiastic developers, creators and designers combined with the most interesting companies with theis resources and engineering support.

 

 

Zobrazit celou novinku

Quantitative risk analyst (Amsterdam/Utrecht)

BMT Group is a consultancy firm focusing on the niche market for quantitative professionals, risk modelers and actuarial professionals.

Zobrazit celou novinku

TALENT Doctoral Fellowship Programme at the University of Copenhagen

TALENT is an international and interdisciplinary PhD programme co-funded by the H2020 MSCA CO-FUND action, with 74 PhD scholarships in the natural and life sciences to be awarded and completed within the next five years.

Zobrazit celou novinku

Fulbrightovy programy na rok 2019-20

Rádi bychom Vám na začátku nového akademického roku připomněli blížící se termíny uzávěrky stipendií Fulbrightovy komise na akademický rok 2019/20.

Zobrazit celou novinku

Soutěž Expedice Neuron 2019 je otevřena

Byl vyhlášen další ročník soutěže Nadačního fondu Neuron na podporu vědy - Expedice Neuron. Jedná se o unikátní příležitost pro vědce, kteří ke svému výzkumu potřebují data z terénu. Na výzkumnou expedici mohou získat až 1 000 000 Kč.

Zobrazit celou novinku

Chemistry/Materials Science Internship

This is a fantastic opportunity for a Chemistry or Materials Science student looking to gain practical experience with this world leading host.

 

 

Zobrazit celou novinku

Machine Learning & 3D Image Processing Internship

This is a great opportunity for an enthusiastic Computer Science or Bioinformatics student, interested in gaining a rewarding, practical experience in the innovative field of new medical technology.

Zobrazit celou novinku

Den chytrých aut 2018

Vývojové centrum Valeo pořádá Den chytrých aut! Přijďte se podívat na vývojové profese, systémy a v neposlední řadě i chytrá auta. Zaregistrujte se, a dorazte 18. 10. v 15 hodin do R&D centra v Praze. Třeba najdete svou budoucnost právě zde!

Zobrazit celou novinku

Rise and Shine: Konference rosteme společně 2018

Buď efektivní. Rozvíjej se. Dělej, co miluješ. Staň se legendou!

Zobrazit celou novinku

Do našeho týmu potřebujeme posilu!

A je to tady! Podzimní Den firem pro matematiku a informatiku má svůj termín.

Zveme všechny zájemce o uplatnění v oblasti informačních technologií a matematiky na podzimní Den firem  pro matematiku a informatiku.

Místo konání: Matematicko-fyzikální fakulta UK v Praze, Malostranské náměstí 25, Praha 1

Termín konání: pondělí 12. listopadu 2018, 9:30 - 17:30 hodin

Zobrazit celou novinku

ASI Data Science & Data Engineering Fellowship

The ASI Data Science & Data Engineering Fellowship is a paid, 8 week programme aimed to take PhD graduates from a Science, Technology Engineering and Mathematics (STEM) background and prepare them with the skills needed to move from academia and into a career in data science.

Zobrazit celou novinku

Medailonky vítězů Ceny CRYTUR 2018

Koncem června se v turnovské společnosti CRYTUR spol. s r.o. sešli absolventi několika technických škol, aby si převzali Ceny CRYTUR 2018 za nejlepší diplomové práce v materiálových vědách. Medailonky vítězů a abstrakty oceněných prací si nově můžete prohlédnout na www.cenacrytur.cz.

Zobrazit celou novinku

Industrial Technologies 2018 ve Vídni

Ve dnech 30. a 31. října 2018 proběhne ve Vídni v rámci rakouského předsednictví v Radě EU konference Industrial Technologies 2018 s podtitulem Innovative industries for smart growth.

Zobrazit celou novinku

Consultant/Junior Data Scientist for E&Y

Big corporations, investment banks, private equity clients and public sector bodies have to find their way through a huge amount of data. Our Analytics & Modelling Team is here to help them. We are looking for new colleagues who know how to analyse the data and explain their findings to our clients.

Zobrazit celou novinku

Jak vložit nabídku pro studenty, absolventy do systému CareerMarket?

Chcete nabídnout studentům, absolventům zajímavou pozici, stáž apod. a nevíte jak na to?

Zobrazit celou novinku

Pracovní doba Kariérně poradenského centra

V průběhu celého školního roku můžete využít Kariérně poradenského centra na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Vzhledem k tomu, že provoz KPC na PřF UK byl pozastaven, můžou i zájemci s přírodovědným zaměřením využít služeb KPC na MFF UK. Případně můžete využít našich služeb i na dálku a kontaktovat nás na adrese kpc@careermarket.cz.

 

Zobrazit celou novinku

O registraci na portálu CM

Zobrazit celou novinku

Celkem záznamů: 19
TOPlist