Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Novinky
novinky

Novinky

O aktuálních zajímavostech spojených s projektem CareerMarket Vás budeme průběžně informovat. Máte-li však konkrétní dotaz, pošlete nám vzkaz.

Accenture Pro Bono Consulting

Chcete se zlepšit v týmové práci, analytickém myšlení a soft-skills? A chcete na zkoušku poznat svět consultingu, kde využijete svoje znalosti informatiky i businessu?

Tak se zapojte do Accenture Pro Bono Consulting. Uzávěrka přihlášek je již v pátek 20. října 2017 v 23:59!

Zobrazit celou novinku

Zapojte se do studie TOP Zaměstnavatelé

Již sedmým rokem mají studenti českých vysokých škol možnost vyjádřit svůj názor na pracovní trh v průzkumu TOP Zaměstnavatelé. Studie přináší pravidelně zajímavé výsledky nejen pro samotné vysokoškoláky, ale zároveň naznačuje firmám, jak se stát atraktivní pro čerstvé absolventy. Dotazník lze vyplnit do 12. prosince 2017, výsledky budou zveřejněny v únoru 2018.

 

Zobrazit celou novinku

Stipendium na roční pobyt v Bavorsku

Stipendium je určeno k financování navazujícího magisterského nebo doktorského studia na bavorské veřejné vysoké škole. Stipendium lze udělit i na roční studijní pobyt v Bavorsku v rámci doktorského studia na české veřejné vysoké škole. Výše stipendia je 735 € měsíčně.

Zobrazit celou novinku

Jak vložit nabídku pro studenty, absolventy do systému CareerMarket?

Chcete nabídnout studentům, absolventům zajímavou pozici, stáž apod. a nevíte jak na to?

Zobrazit celou novinku

Pracovní doba Kariérně poradenského centra

V průběhu celého školního roku můžete využít Kariérně poradenského centra na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Vzhledem k tomu, že provoz KPC na PřF UK byl pozastaven, můžou i zájemci s přírodovědným zaměřením využít služeb KPC na MFF UK. Případně můžete využít našich služeb i na dálku a kontaktovat nás na adrese kpc@careermarket.cz.

 

Zobrazit celou novinku

O registraci na portálu CM

Zobrazit celou novinku

Celkem záznamů: 6
TOPlist