Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Novinky
novinky

Novinky

O aktuálních zajímavostech spojených s projektem CareerMarket Vás budeme průběžně informovat. Máte-li však konkrétní dotaz, pošlete nám vzkaz.

Cena CRYTUR 2018 - vítězné práce

Ve středu 27. června 2018 byly ve společnosti Crytur slavnostně vyhlášeny vítězné práce již pátého ročníku soutěže o nejlepší diplomovou práci v materiálových vědách.

Zobrazit celou novinku

Consultant/Junior Data Scientist for E&Y

Big corporations, investment banks, private equity clients and public sector bodies have to find their way through a huge amount of data. Our Analytics & Modelling Team is here to help them. We are looking for new colleagues who know how to analyse the data and explain their findings to our clients.

Zobrazit celou novinku

Liftago - inkubátor talentů

Příležitost pro rozjezd kariéry. Přijímáme talenty na placenou stáž v zákaznickém servisu, s možností zapojit se do dění v dalších odděleních a najít si to svoje.

 

 

Zobrazit celou novinku

3-month Internship Program in Taiwan

The Unmanned Aerial Vehicle Laboratory (UAV Lab) in Tamkang University (TKU) in Taiwan is excited to announce a 3-month Internship Program. Since funded in 1995, the UAV Lab in TKU has been one of the most important laboratories in investigating new drone technologies, including the recent successful flight of the first solar-powered UAV in Taiwan.

Zobrazit celou novinku

Jak vložit nabídku pro studenty, absolventy do systému CareerMarket?

Chcete nabídnout studentům, absolventům zajímavou pozici, stáž apod. a nevíte jak na to?

Zobrazit celou novinku

Pracovní doba Kariérně poradenského centra

V průběhu celého školního roku můžete využít Kariérně poradenského centra na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Vzhledem k tomu, že provoz KPC na PřF UK byl pozastaven, můžou i zájemci s přírodovědným zaměřením využít služeb KPC na MFF UK. Případně můžete využít našich služeb i na dálku a kontaktovat nás na adrese kpc@careermarket.cz.

 

Zobrazit celou novinku

O registraci na portálu CM

Zobrazit celou novinku

Celkem záznamů: 7
TOPlist