Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Novinky
novinky

Novinky

O aktuálních zajímavostech spojených s projektem CareerMarket Vás budeme průběžně informovat. Máte-li však konkrétní dotaz, pošlete nám vzkaz.

Zažij EmbedIT

Zábavná programovací akce, kde se můžeš seznámit s firmou EmbedIT a navázat pracovní kontakt. Těšíme se hlavně na studenty vyšších ročníků vysokých škol, zejména vývojáře v Javě, JavaScriptu nebo #C. I testeři se znalostí programování si přijdou na své.

Zobrazit celou novinku

EY Careers - nabídka pracovních pozic

Inovace technologií, změny obchodních modelů, rostoucí požadavky zákazníků i akcionářů a stále nová regulace. Finančnictví se mění v základech a my pomáháme bankám, pojišťovnám a investičním fondům s tím, aby to zvládly. Buď u toho s námi.

Zobrazit celou novinku

Rise and Shine: Podnikni to 2019

Myslíš si, že být mladý/á je nevýhoda pro byznys?

Zobrazit celou novinku

Cena Seismik 2019

Společnost Seismik s.r.o. ve spolupráci s portálem CareerMarket vyhlašuje již sedmý ročník soutěže o nejlepší bakalářskou a diplomovou práci v oboru teoretické a užité geofyziky a seismiky.

Zobrazit celou novinku

Next Generation Women Leaders event

The Next Generation Women Leaders event is an exclusive three-day workshop that explores the importance of women in leadership.

Zobrazit celou novinku

13. ročník projektu L´Oréal UNESCO Pro ženy ve vědě

Startuje 13. ročník projektu L´Oréal UNESCO Pro ženy ve vědě. L´Oréal rozdělí třem nadaným vědkyním 600 000 Kč!

The World needs Science, Science needs women

Zobrazit celou novinku

Volitelný předmět MANAGEMENT of SCIENCE and INNOVATION (MSI)

Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy připravilo jednosemestrální volitelný předmět MANAGEMENT of SCIENCE and INNOVATION (MSI).

Zobrazit celou novinku

DevOne 2019

An international conference hosted in Linz, Upper Austria. Over 600 attendees are a diverse mix of developers, engineers, and many other cool people. Audience skills span from intermediate to expert.

Zobrazit celou novinku

Cena CRYTUR 2019

Již další ročník tradiční soutěže je tady!

Cena CRYTUR 2019 patří autorům nejlepších diplomových prací se zaměřením na materiálové vědy, podaných k obhajobě v rámci zimních a jarních termínů státních závěrečných zkoušek v daném akademickém roce.

Zobrazit celou novinku

Scholarships available for University of Zurich Summer Schools 2019

International Summer Schools http://bit.ly/UZHSummer2019, which take place 30 June - 19 July 2019. Each program offers 6 ECTS and is open to Bachelor and Master students from all subject areas.

Zobrazit celou novinku

DEVELOPER IN DATA ANALYTICS

We are looking for talented, enthusiastic and passionate Graduate/Junior Python & JavaScript Developer to help us to shape and deliver our Data Analytics vision.

Zobrazit celou novinku

Den firem pro matematiku a informatiku již má svůj termín!

V úterý 16. dubna 2019 se v budově Matfyzu na Malostranském náměstí sejde bez mála 40 zaměstnavatelů, aby představili svoji činnost a možnosti uplatnění studentům a absolventům matematických a informatických oborů. Každoroční akce organizovaná portálem CareerMarket a studentským spolkem Matfyzák nese název Den firem pro matematiku a informatiku. Všichni zájemci jsou srdečně zváni!

Zobrazit celou novinku

BE A STAR at science in Prague!

STARS is a program supporting talented PhD students at the Faculty of Science, Charles University.

Zobrazit celou novinku

Volné pozice v Cryturu!

Chcete pracovat v příjemném a přátelském prostředí?

Zobrazit celou novinku

Hash Code 2019

Think you could optimize the layout of a Google Data Center? How about scheduling a fleet of drones to make deliveries around the world? Tackle an engineering problem from Google during Hash Code, our team programming competition. Are you up for the challenge?

Zobrazit celou novinku

CareerMarket v novém

Nový leták je na světě! 

Zobrazit celou novinku

Consultant/Junior Data Scientist for E&Y

Big corporations, investment banks, private equity clients and public sector bodies have to find their way through a huge amount of data. Our Analytics & Modelling Team is here to help them. We are looking for new colleagues who know how to analyse the data and explain their findings to our clients.

Zobrazit celou novinku

Jak vložit nabídku pro studenty, absolventy do systému CareerMarket?

Chcete nabídnout studentům, absolventům zajímavou pozici, stáž apod. a nevíte jak na to?

Zobrazit celou novinku

Pracovní doba Kariérně poradenského centra

V průběhu celého školního roku můžete využít Kariérně poradenského centra na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Vzhledem k tomu, že provoz KPC na PřF UK byl pozastaven, můžou i zájemci s přírodovědným zaměřením využít služeb KPC na MFF UK. Případně můžete využít našich služeb i na dálku a kontaktovat nás na adrese kpc@careermarket.cz.

 

Zobrazit celou novinku

O registraci na portálu CM

Zobrazit celou novinku

Celkem záznamů: 20
TOPlist