Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Novinky
novinky

Novinky

O aktuálních zajímavostech spojených s projektem CareerMarket Vás budeme průběžně informovat. Máte-li však konkrétní dotaz, pošlete nám vzkaz.

Crytur rozšiřuje výrobu umělých krystalů

Umělé krystaly se používají například v LED diodách nebo elektronových mikroskopech. Firma Crytur letos investovala okolo 100 miliónů korun do dalšího rozvoje v této oblasti. Zájem o umělé krystaly je velký. Žádný jiný materiál nedokáže tak dobře převést záření do viditelného světla - díky tomu je možné zobrazit i ty nejmenší detaily.

 

Zobrazit celou novinku

INTERNSHIP IN MANAGEMENT CONSULTING

The Boston Consulting Group (BCG) is a global management consulting firm and the world’s leading advisor on business strategy. The internship is full time, typically lasts 2-3 months and is open all year long.  As a member of our consulting team, you’ll work alongside some of the world’s top minds on cases that reshape business, government, and society.

Zobrazit celou novinku

Jak vložit nabídku pro studenty, absolventy do systému CareerMarket?

Chcete nabídnout studentům, absolventům zajímavou pozici, stáž apod. a nevíte jak na to?

Zobrazit celou novinku

Pracovní doba Kariérně poradenského centra

V průběhu celého školního roku můžete využít Kariérně poradenského centra na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Vzhledem k tomu, že provoz KPC na PřF UK byl pozastaven, můžou i zájemci s přírodovědným zaměřením využít služeb KPC na MFF UK. Případně můžete využít našich služeb i na dálku a kontaktovat nás na adrese kpc@careermarket.cz.

 

Zobrazit celou novinku

O registraci na portálu CM

Zobrazit celou novinku

Celkem záznamů: 5
Přihlášení
Události
TOPlist