Den firem pro matematiku a informatiku 2016

Pravidelné setkání firem se studenty a čerstvými absolventy matematických a informatických oborů.

Termín: úterý 15. listopadu 2016, 9:00 - 17:30 hodin

Místo: MFF UK, Malostranské náměstí 25, Praha 1

Fotografie z DFMI 2016 si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.

KATALOG S PŘEHLEDEM ZAMĚSTNAVATELŮ (PDF)

Den firem pro matematiku a informatiku 2016 - kompletní seznam účastníků =============================================================================

Accenture

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 373 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení. Také se jim dovedeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury a cloudových služeb. Accenture je jediná firma se schopností poskytovat takto široké spektrum služeb a řešení upravených pro jednotlivá odvětví.

Ataccama

Nejsme startup ani nudná korporace. Jsme Ataccama, česko-kanadská firma, která z Prahy a Toronta už 10 let dělá globální byznys. Vyvíjíme platformu softwarových aplikací, které našim klientům z Fortune 500 společností pomáhají zpracovávat (big) data.

Baví tě zkoumat, jak věci fungují, pracovat v týmu a nacházet originální řešení problémů? Přijď se podívat k nám na stánek!

Billigence Europe

Billigence EU is a team of innovative data enthusiasts.

We provide agile business intelligence. We encourage businesses to use data as an asset. We are bridging the gap between IT and Business users.

We do this through:

using cutting-edge technologies, e.g. Tableau, Alteryx, R, etc.

Our vision is to become leaders in helping companies to reach their full potential by leveraging the power of their data and become the data driven business.

CertiCon

CertiCon je česká IT společnost zaměřující se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostikování a testování softwaru pro náročné aplikace v lékařské elektronice, telekomunikační technice a zařízeních pro průmyslové řízení. V současné době zaměstnává cca 330 zaměstnanců v Praze, Plzni a Ostravě. Více informací o společnosti CertiCon zjistíte na našich webových stránkách www.certicon.cz.

Commerz Systems Prague

ITCS SOFT

CS SOFT a.s. vyvíjí vysoce pokročilé certifikované ATM (Air Traffic Management) systémy s veškerou servisní podporou dostupnou všem zákazníkům. Naše znalosti a rozsáhlé zkušenosti jsou založeny na více než dvou desetiletích profesionálního leteckého programování a realizací produktů, které byly vyvíjeny ve spolupráci s řídícími letového provozu, letišti, handlingovými agenturami a záchrannými složkami.

Česká pojišťovna

Víme, že kvalifikovaná práce u velkých společností se v životopisu dobře vyjímá, a také víme, že studentům a čerstvým absolventům dokážeme poskytnout velkou podporu na startu vaší kariéry. U nás nebudete jen jednou/jedním z mnoha - uvědomujeme si totiž, že právě vaše energie, neotřelý pohled na věc a nadšení nás dokáží inspirovat a přinášet nová řešení.

Česká spořitelna

Jsme největší banka s nejdelší tradicí v České republice. Již od našeho založení v roce 1825 je našim posláním vést jednotlivce, malé i větší firmy, obce a města k větší prosperitě. Pomáháme jim smysluplně nakládat s financemi – a mít se lépe.

ČESKÁ TELEVIZE

Česká televize je společnost s více jak šedesátiletou tradicí. Svým zaměstnancům nabízí kreativní prostředí a možnost podílet se na unikátních projektech. Pokud máš chuť na sobě pracovat a rozvíjet se, pak neváhej a zkus se stát její součástí. Třeba v týmu Designu a vývoje Nových médií, kde na tebe čekají projekty se 46 miliony pageviews měsíčně a stránky, ze kterých se streamují stovky gigabitů videa za vteřinu. Pomůžeš nám vytvářet API pro aplikace chytrých HbbTV televizí i API mobilních aplikací.

České Radiokomunikace

České Radiokomunikace a.s. jsou jedničkou na trhu vysílacích služeb, leader v poskytování digitální infrastruktury zaměřující se na propojování světa televize, rádia a internetu prostřednictvím unikátní infrastruktury vysílačů, vlastních datových center a optické páteřní sítě. Převádíme technologické trendy do inovativních mediálních, telekomunikačních a IT infrastrukturních služeb a tím přispíváme našim zákazníkům k naplnění jejich cílů.

ČSOB

Datlowe

Vyvíjíme aplikace pro zpracování a analýzu nestrukturovaných dat - volně psané texty, obrázky - v oblastech jako jsou bankovnictví, zdravotnictví, právní dokumentace a další. Z textů umíme extrahovat informace, vyhledávat v nich a budovat nad nimi prediktivní modely pomocí strojového učení. To vyžaduje kreativní myšlení, pochopení širšího kontextu i dobrou orientaci v algoritmech a databázích. Při vývoji aplikací sázíme na nejnovější technologie jako streaming architecture, Docker Swarm, Azure, ReactJS. Programujeme především v Javě a JavaScriptu, ale také v Groovy, Python, R nebo C#.

DCIT

Společnost DCIT, a.s. působí na trhu v oblasti informačních technologií od roku 1993. Svým zákazníkům poskytuje širokou škálu komplexních služeb ze dvou hlavních oblastí, kterými jsou konzultační a auditorské služby v oblasti IT Security a vývoj software PROVYS. Novinkou je Stream Circle, platforma na provozování internetových televizních kanálů.

IT Security

V oblasti auditorských a konzultačních služeb v IT Security nabízíme penetrační testy interních sítí, externích perimetrů, mobilních aplikací, webových aplikací, WiFi, bezpečnostní audity a bezpečnostní analýzy. Mezi našimi klienty najdete prakticky všechny významné organizace ze státní správy, banky, pojišťovny, telekomunikační společnost, utility - energetika, plynárenství, a jiné.

PROVYS

PROVYS je softwarové řešení pro řízení televizních a rozhlasových stanic, prodej reklamního času nebo řízení televizní výroby. Je provozován ve více než 50 evropských i mimoevropských televizních a mediálních společností. Mezi uživatele tohoto systému patří např.: Česká televize, Televize Nova, Barrandov TV, SONY Pictures International, ChelloMedia, British Forces Broadcasting, RTVS, TV JOJ, POLSAT.

Stream Circle

Stream Circle je technologicky atraktivní a unikátní on-line streamovací platforma video obsahu, která umožňuje jednoduché zakládání a provozování plnoformátových televizních kanálů na internetu. Stream Circle je možné využít k přenosům z rozsáhlejších sportovních eventů, k podpůrnému vysílání pro velké reality show, pro potřeby IPTV, pro vysílání přes webové stránky nebo k vytvoření aplikací pro smart TV či pro mobilní televize.

Edhouse

Baví nás dělat software a děláme jej už 10 let s týmem více jak 50 lidí. Vyvíjíme pro nadnárodní společnosti, dokážeme vymyslet, co je třeba a přitom cestujeme, poznáváme, sdílíme, žijeme, bavíme se... Naší hlavní myšlenkou je přinášet zajímavou práci do Zlínského regionu. V našem týmu můžeš pracovat s elektronovým mikroskopem a vyvíjet software pro jeho obsluhu. Také s námi můžeš vdechovat život nové generaci kontrolerů, zajišťujících řízení a monitoring spalovacích motorů. Můžeš vyvíjet software pro řízení výroby a testování součástek, které se uplatňují například v letectví, osvětlení, zdravotních pomůckách, ale také ve vesmíru! Nebo se podílej na vývoji software, díky kterému bude fungovat obsluha čerpacích stanic a objednávkové systémy v restauracích po celém světě. Uplatníš u nás C#, . NET, C++ i Java. A testery potřebujeme také!

EmbedIT

EmbedIT is a 100% Czech IT Centre that provides IT services including design and support to Home Credit Group and Air Bank (PPF Group). Our internally designed and developed applications serve over 45 million customers in 11 countries, including Russia and China. Production Services team manages 20 data centers worldwide with a volume of more than 200 million transactions per day produced in network of over 187 thousand points of sale, loan offices, branches and post offices. Our team of more than 800+ professionals is located in 3 Czech cities: Prague, Brno, and Ostrava.

EY (Ernst & Young)

EY (Ernst & Young) patří mezi nejvýznamnější celosvětové firmy poskytující odborné poradenské služby v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství. Naše odborníky, jichž po celém světě působí 212 tisíc, spojuje maximální důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Vaše práce bude důležitá hned od prvního dne. Chceme, abyste nám nabídli svůj potenciál a přinesli nové a neotřelé myšlenky. Očekáváme hodně, ale také hodně nabízíme. Víme, že práce je především o lidech – a lidé jsou u nás vždy na prvním místě.

Gemalto

Gemalto is the world leader in digital security, the top provider and the world’s largest producer of complex digital and smart cards solutions, supplier of complex customer solutions and smart card services for all major mobile operators, bank houses and public services. With 10,000 employees of over 100 nationalities spread across 43 countries, Gemalto is a truly international company.

Gemalto Prague has become an important part of international Gemalto and still grows in number of people but also different teams. The ‘Gemalto Services and R&D’ teams based in Prague are oriented mostly on telecommunication, banking and government programs. The Prague office has currently over 280 employees of 15 nationalities.

GoodData

V GoodData vyvíjíme vysoce dostupné distribuované komponenty v Erlangu a Javě, zatímco UX tým designuje novou verzi javascriptové aplikace pro datové analytiky. Nedílnou součástí týmu jsou administrátoři, kteří se starají o privátní cloud, v němž databáze HP Vertica, Postgres nebo MongoDB mají k dispozici desítky TB paměti. Toto vše pak využívá náš algebraický engine, který automaticky překládá sofistikované dotazy do SQL, aby uživatelé získali znalosti o svých datech co nejrychleji.

Hewlett Packard Enterprise

Accelerate next!

Hewlett Packard Enterprise je novou značkou navazující na silnou tradici ve světě informačních technologií. Jsme dodavatelem technologií ve více než 170 zemích světa. Zabýváme se tím, jak mohou technologie a služby pomáhat lidem a společnostem řešit jejich problémy a úkoly. Využíváme nové myšlenky a nápady k dosažení jednoduššího, efektivnějšího a bezpečného způsobu využívání technologií a snažíme se neustále zdokonalovat životní styl i pracovní výkony našich zákazníků.

Home Credit Group

Home Credit Group is a leading consumer finance provider with operations in 11 countries: China, India, Vietnam, Indonesia, Phlippines, Russia, Kazakhstan, Belarus, the Czech Republic, Slovakia and the USA. Home Credit was established as a non-banking lender in the Czech Republic in 1997, and today we employ 86,800 people.

We operate in highly attractive markets with significant barriers to entry. Our experience and knowledge across the different markets sustainably puts us ahead of our competitors. We focus on responsible lending primarily to people with little or no credit history. Our services are simple, easy and fast.

More information about Home Credit Group can be found on our website: www.homecredit.eu

IBM Česká republika

Společnost IBM je největším poskytovatelem řešení a služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací.

IceWarp

Již 15 let vyvíjíme all-in-one komunikační řešení pro firemní zákazníky 'IceWarp Server', které jsme během uplynulých 15 let nasadili u tisíců ISP, do korporátního segmentu, ale i v menších firmách po celém světě. Naší filozofií je přinést všechny dostupné funkce v jednom uživatelském rozhraní - bez nutnosti překlikávání mezi záložkami v prohlížeči nebo jinými aplikacemi.

INVENTI

Jsme rostoucí IT společnost, v srpnu jsme oslavili 5.narozeniny a prolomili jsme už hranici 100 invenťáků. Zaměřujeme se na vývoj sw (JAVA, .NET, iOS, Android, PHP), analýzu, testování, projektové řízení a support. Navíc se věnujeme i rozjezdu startupů. Nejčastěji nás uvidíte na významných projektech (internetové bankovnictví, core systémy, tisková řešení, portály, atd.) v bankách, pojišťovnách, telco společnostech, a u mnoha dalších. Dle naší filozofie "it's about the people" si zakládáme na lidech, jejich spokojenosti a pracovním růstu. Každý má šanci ukázat, co v něm je. Stačí jen pracovat na svém rozvoji.:-)

Jablotron Alarms

Společnost Jablotron Alarms a.s. je jedničkou na českém trhu a také jednou z evropských špiček v oblasti celkové bezpečnosti pro domácnosti a SME. Výrobky se prodávají ve více než 80-ti zemích světa. Kromě alarmů vyvíjíme i technologie topných systémů a domácí automatizace.

Javlin

Consulting and SW Development Company.


JetBrains

Jsme lídři na trhu s profesionálními vývojářskými nástroji, které pomáhají vývojářům po celém světě zvyšovat produktivitu a dosáhnout požadovaných cílů bez nutnosti ztrácet čas opakujícími se rutinními procesy.

Nabízíme nástroje pro Javu, .NET, C++, Ruby, PHP, Python a týmovou spolupráci: Intellij IDEA, PhpStorm, ReSharper, WebStorm, CLion, AppCode, TeamCity, YouTrack, RubyMine, PyCharm, UpSource, dotTrace, dotMemory, dotCover, dotPeak.

Komerční banka

Komerční banka je mateřskou společností Skupiny KB a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale, která působí ve všech kontinentech světa. Jsme univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Díky svému působení a zkušenostem jsme zárukou stability jak pro naše zaměstnance, tak pro naše zákazníky. Jsme nejperspektivnějším zaměstnavatelem pro studenty vysokých škol po ukončení studia za posledních deset let.

McKinsey & Company

McKinsey & Company is a global management consulting firm that serves leading businesses, governments, non governmental organizations, and not-for-profits. We help our clients make lasting improvements to their performance and realize their most important goals. Over nearly a century, we’ve built a firm uniquely equipped to this task.

Medical Technologies CZ

Zabýváme se výzkumem a vývojem nových zdravotnických produktů pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu, s cílem nabídnout co nejlepší produkty a léčebné postupy pro naše pacienty.

mgm technology partners

mgm technology partners is a fast growing company with a strong values and appreciation for its employees. We take pride in team success and we would be happy to share the new exciting challenges and achievments with you!

Our office is situated in a heart of Letná with many cafes and restaurants around. No openspace, no corporate mentality. We want you to grow, develop and feel good – endless coffee supplies included.

Would you like to find out more about our long history of successful projects in software development and e-commerce? Come and talk to our best developers – stand 23!

MSD IT Global Innovation Center

MSD (in the United States and Canada known as Merck & Co., Inc., Kenilworth, NJ USA) is an innovative, global healthcare leader committed to improving health and well-being in 140 countries around the world.

Our product categories include heart and respiratory health, diabetes, infectious diseases and women’s health. Our Center focuses on developing and applying advanced capabilities in information and data sciences, information security, mobility, social media and big data.

Natek

NATEK is a leading provider of IT outsourcing and IT consulting services in Central Europe and Eastern Europe (CEE). NATEK offers services in 4 countries: Bulgaria, Czech Republic, Poland and Slovakia. We have 10 years of experience and so far our company has expanded into the capital cities like Bratislava, Sofia or Warsaw. Thanks to over 10 years of experience in IT outsourcing, nearshoring and consulting services, NATEK understands its customer’s business environments, cost reduction issues and IT challenges. Part of our vision is continuous improvement of our services in all fields so that we can offer the best to our customer as well as to our Employees.

PwC Česká republika

PwC Technology - malé týmy, velké věci.

Analyzujeme data, hledáme rizika v podnikání, navrhujeme procesy a IT infrastrukturu. Propojujeme znalosti ze světa byznysu a technologií, korporátní svět se start-upovým přístupem malých týmů.

Salsita

JavaScript Software Engineering.


Sefira

SEFIRA je stabilním dodavatelem hi-tech IT řešení a služeb. Specializuje se na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí Evropské unie se zaměřením na moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů. V IT bezpečnosti poskytuje řešení a konzultace v oblastech PKI, autentizace, IDM, bezpečnosti mobilních zařízení, zabezpečení databází a ochrany proti cíleným kybernetickým útokům. Pro segment energetiky nabízí řešení pro podporu obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a pro podporu smart metering řešení. Na trhu působíme od roku 1995 a svým zaměstnancům nabízíme kvalitní zázemí, podporu a přátelské neformální prostředí.

Seznam.cz

Těžko byste mezi českými internetovými společnostmi našli zkušenější než Seznam.cz. Hodně se změnilo od roku 1996, kdy vše začalo seznamem českých webů. Dnes jsme velká společnost s více než 1000 zaměstnanci, která vyvíjí desítky internetových služeb a aplikací. Zkoušíme nové postupy a pracujeme s nejmodernější technologií. Naše stránky používá denně několik milionů lidí, což znamená velkou zodpovědnost za kvalitu práce. Přijměte zajímavou pracovní výzvu i vy a přidejte se do týmu.

ŠKODA AUTO

Staňte se součástí jediné automobilky, která v České republice nejenom vyrábí, ale i vyvíjí! ŠKODA AUTO patří mezi tři nejstarší výrobce automobilů na světě. Její historie sahá až do roku 1895. V Mladé Boleslavi máme moderní vývojové centrum, které umožňuje provádět široké portfolio testů. Využívá ho například i ŠKODA Motorsport. Nespočet vítězství soutěžních vozů ŠKODA je důkazem orientace na technické inovace, jenž pro nás byly, jsou a budou aktuálním tématem. V současné době se naše pozornost více a více zaměřuje také na elektromobilitu a konektivitu. Vyrobit více než milion vozů ročně – to je možné pouze díky těm nejlepším zaměstnancům, kterých si velmi vážíme. Naše péče o zaměstnance se odráží i ve výsledcích prestižních průzkumů, kde se pravidelně umisťujeme na předních příčkách jako TOP zaměstnavatel.

T-Mobile Czech Republic

Voláte, píšete nebo brouzdáte s námi po internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a roku 2002 vystoupili na mezinárodní úroveň coby T-Mobile. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozici integrovaného ICT operátora. Věříme, že technologie má lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. A že s "našimi lidmi" se toho dá dosáhnout. Proto o své zaměstnance neustále pečujeme, což nám jako zaměstnavateli vyneslo i spoustu ocenění jako například Zaměstnavatel roku i desetiletí, Firma roku: Rovné příležitosti, ceny Via Bona za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. Získali jsme také řadu odborných ocenění za inovativní ICT řešení - například v anketě IT projekt roku.

Součástí naši firemní DNA je odvaha ke změnám, proaktivný přístup k zákazníkům a fakt, že nás to spolu v našem týmu baví. Jestli ti je naše firemní kultura blízká a myslíš, že bys k nám zapadnul/a, neváhej a dej nám o sobě vědět. Získáš tak nejen skvělý tým kolegů, ale i mnoho dalších výhod, které práce ve firmě posedlé novými technologiemi přináší. A nejen takových těch klasických (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné bonusy…). Když totiž budeš chtít, můžeš u nás klidně pracovat z domova, vybrat si benefity podle svého gusta nebo pořídit pro rodinu a přátele volání i internet za lepší cenu. A samozřejmě podporujeme i zdravý životní styl a rozvoj našich kolegů. Nejlepší ale bude se o tom přesvědčit na vlastní kůži :)

"UniCredit Business Integrated Solutions":https://www.unicreditgroup.eu/en.html

As a major financial institution, UniCredit thrives in a truly international dimension. We span 50 countries and give growth opportunities to people who share our excitement for constantly building on our local roots and strong European identity.

UniCredit Business Integrated Solutions is the Group’s global services company created from the integration and consolidation of 16 Group companies and is dedicated to providing services in the sectors of Information and Communication Technology (ICT), Back Office and Middle Office, Real Estate, Security and Procurement. It is one of the first service companies to be created at European level and its’ aim is to consolidate and reorganize those operational activities necessary for the correct functioning of the Groups’ business by leveraging on a more flexible delivery and an improved response time. The company includes about 10.000 people and oversee activities in 11 countries: Austria, Germany, Italy, Poland, Great Britain, Czech Republic, Romania, Slovakia, Hungary, New York and Singapore.

We offer:

More info on www.unicreditgroup.eu or www.linkedin.com

Valeo

Auta budoucnosti jsou na cestě k vám! Jste vy na cestě k nám?

Naším cílem je zvyšování bezpečnosti automobilů. Pomocí senzorů na bázi radarů, ultrazvuku, laserových skenerů a kamer monitorujeme okolí vozidla, zejména pak další pohybující se objekty, jako vozidla, chodce, cyklisty, motocykly apod. Informace z těchto senzorů pak skládáme dohromady, a pokud detekujeme nebezpečnou situaci, na kterou řidič nereaguje, zasáhne elektronika do řízení vozidla, abychom zabránili nehodě či abychom snížili její dopady na životy a zdraví. Pracujeme jak na vývoji nových generací senzorů a jejich funkcí, tak i na aplikacích dle požadavků našich zákazníků – předních světových automobilek.

Výsledky testujeme na autech jak na našem uzavřeném testovacím okruhu nedaleko Prahy, tak v reálném provozu. Jsme světovým dodavatelem pro automobilový průmysl a jsme partnerem pro všechny výrobce automobilů po celém světě. Své uplatnění u nás najdou špičkoví odborníci, ale i absolventi. Již 90 let probíhají inovace v oblasti automobilového průmyslu. Objevujte s námi, jakým směrem se budou nadále ubírat. Podílejte se na vývoji a výrobě systémů pro auta budoucnosti.

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist