Den firem pro matematiku a informatiku 2014

Pravidelné setkání firem se studenty a čerstvými absolventy matematických a informatických oborů.

V pondělí 24. listopadu od 9:00 do 17:30 hodin proběhl v budově MFF UK na Malostranském náměstí další ročník veletrhu pracovních příležitostí „Den firem pro matematiku a informatiku“. Studenti měli možnost setkat se se zástupci 35 společností, které zde prezentovaly svoji činnost a možnosti uplatnění pro mladé talenty. Zaměřením se jednalo především o firmy působící v oblasti informačních technologií, poradenské společnosti a banky. Kompletní seznam účastníků je uveden níže.

Fotografie z DFMI 2014 si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.

Dne firem pro matematiku a informatiku 2014 – kompletní seznam účastníků

Accenture

Mezinárodní společnost s více než 20letou tradicí na českém trhu poskytující služby v oblasti technology consultingu.

Alza.cz a.s.

Jsme lídr na e-commerce trhu a zaměstnáváme přes 600 zaměstnanců, z toho více jak 50 IT odborníků, kteří vyvíjí náš vlastní, na míru šitý informační systém, webový engine zajišťující kompletní fungování našeho e-shopu či mobilní aplikace pro Android, iOS nebo Windows Phone. Hledáme lidi, keří mají rádi výzvy a chuť posouvat sebe i společnost kupředu. Přidejte se k nám.

Ataccama

Ataccama je česko-kanadská softwarová společnost, která pomáhá firmám maximálně využít potenciálu velkých dat a je významným hráčem na mezinárodním trhu v oblasti datové kvality. Na technologická řešení společnosti Ataccama spoléhá více než 180 zákazníků, od velkých nadnárodních korporací po středně velké organizace napříč odvětvími, a to především v Kanadě, Spojených státech, střední a západní Evropě. Analytická společnost Gartner opakovaně zařadila společnost Ataccama na prestižní Gartner Magic Quadrant v oblasti nástrojů datové kvality.

Barclays

Barclays is an international financial services provider engaged in personal banking, credit cards, corporate and investment banking and wealth management with an extensive presence in Europe, the Americas, Africa and Asia. With over 300 years of history and expertise in banking, we operate in over 50 countries and employ approximately 140,000 people. We move, lend, invest and protect money for customers and clients worldwide. Barclays is a bank with strong values and a clear purpose: helping people achieve their ambitions – in the right way. That starts with our graduates, from day one. Right across Barclays, graduates are playing a part in realising the vision of the firm and in so doing, driving their own careers too. Come and be part of our future.

CA Technologies

Founded in 1976, CA Technologies software and solutions have been powering innovation for over 35 years. We have over 13,000 employees in 45 countries helping businesses thrive in a new world where every business is in the software business. The Prague Technology Center has become a key development office for CA Technologies. With a talendted workforce of around 400 software professionals, our office is one of the largest software development employers in Prague. Our local portfolio contains over 35 diverse software products. We´re located on The Park Business Campus in Prague 4, Chodov, just a few minutes´walk from the metro.

CertiCon, a.s.

Společnost CertiCon působí na trhu IT již osmnáctým rokem. Námi dodávaná řešení zahrnují široké spektrum služeb v oblasti vývoje softwaru, systémové integrace, verifikace a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovanýchob­vodů. Naše zkušenosti v oblasti zdravotnických systémů, mission-critical aplikací a hi-tech průmyslových a podnikových systémů nám umožňuje poskytovat klientům ty nejlepší postupy a řešení.

CGI IT Czech Republic s.r.o.

CGI je přední globální firma v oblasti IT konzultací a služeb.

CN Resources International (CZ) s.r.o.

Jsme zavedená mezinárodní IT společnost se zaměřením na outsourcingový vývoj softwaru a konzultační služby. Spolu s naší sesterskou společností na Slovensku zaměstnáváme více než 220 pracovníků, z nichž většinu tvoří SW inženýři a IT konzultanti se znalostmi špičkových technologií. Poskytujeme kompletní dodávky služeb v rámci celého vývojového cyklu.

Commerzbank A.G.

IT Department, Commerzbank AG Praha.

Česká pojišťovna a.s.

Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180letou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění.

Česká spořitelna a.s.

Bankovnictví, IT, Obchod.

DCIT a.s.

Společnost DCIT, a.s. působí na trhu v oblasti informačních technologií od roku 1993. Svým zákazníkům poskytuje širokou škálu komplexních služeb ze dvou hlavních oblastí, kterými jsou konzultační a auditorské služby v oblasti IT a vývoj software PROVYS.

Deloitte Advisory

Společnost Deloitte poskytuje prvotřídní poradenské služby v oblastech strategického podnikového managementu, auditu a daňového a finančního poradenství řadě velkých společností, rychle se rozvíjejících firem a veřejných institucí. Deloitte poskytuje špičkové služby všude tam, kde je klienti potřebují, a pro svou činnost využívá své zastoupení v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. V České republice zaměstnává přes 850 místních i zahraničních odborníků, které řídí 28 partnerů.

EmbedIT

EmbedIT is a 100% Czech IT Centre that provides IT services including design and support to Home Credit Group and Air Bank (PPF Group). Our internally designed and developed applications serve more than 36 million customers in 10 countries, including Russia and China. Our operations team manages 17 data centres worldwide with a volume of more than 139 417 065 transactions per day. Our team of more than 600 professionals is located in three Czech cities: Brno, Prague and Ostrava.

EY Česká republika

EY je členem tzv. Big 4 skupiny. Máme 4 divize, do kterých lze rozdělit pole působnosti – Audit, Daně, Podnikové a Transakční poradenství. I u nás lze využít matematické a IT vzdělání. Bližší informace Vám rádi sdělíme osobně během veletrhu.

Gemalto, s.r.o.

Digital security.

Hewlett Packard a.s.

Informační technologie.

IBM Česká republika

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací. První pobočka IBM v České republice byla založena již v roce 1932 jako první pobočka v regionu střední a východní Evropy a jako šestá v celé Evropě. Převažující činností IBM v České republice je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně služeb konzultačních.

ICZ a.s.

V rámci regionu střední Evropy patří ICZ mezi významné dodavatele aplikačního programového vybavení, návrhu a implementace infrastruktury a řešení bezpečnosti informačních systémů. Portfolio svých produktů a služeb společnost neustále rozvíjí v rámci celého oboru informačních a komunikačních technologií. Veškeré služby včetně vývoje aplikací na zakázku a projektů v oblasti ochrany a bezpečnosti informací jsou zákazníkům poskytovány na bázi širokého spektra platforem a technologií.

inSophy, s.r.o.

Systémy pro optimalizaci výrobního plánování.

JAVLIN a.s.

Firma Javlin, a.s. je softwarová a kozultační firma působící v oblasti zpracování velkých objemů dat.

KPMG Česká Republika, s.r.o.

IT, pojistná matematika, audit, daně.

Lipa learning s.r.o.

Kdo jsme? Together we can change education. Jsme tým talentovaných nadšenců, který vyvíjí herní vzdělávací aplikace pro děti v rané fázi učení. Pomocí moderních technologií a zábavy chceme změnit vzdělávání předškolních dětí a pomoct jim tak vytvořit si celoživotní lásku k učení. Věříme, že chytré telefony a tablety jsou v tomto případě ideálním pomocníkem. Všichni jsme detailisté e neúnavně opravujeme vše, dokud nejsme 100% spokojeni. Rádi děláme věci profesionálně, hravě a naplno. Věříme, že naše práce je užitečná a hledáme mezi sebe další týmové hráče a profesionály, kteří nám pomohou být zase o něco lepší.

mgm technology partners

Software development.

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

MSD is an innovative, global healthcare leader committed to improving health and well-being in 140 countries around the world. Our product categories include heart and respiratory health, diabetes, infectious diseases, oncology and women´s health. The Prague-based MSD IT Global Innovation Center is focused in bridging the gap between healthcare and technology. The Center works on applying advanced capabilities in information sciences, information security, mobility, social media and big data.

O2 Czech Republic a.s.

Jsme O2, přední integrovaný telekomunikační operátor na českém trhu. V současnosti provozujeme téměř 8 milionů mobilních a pevných linek. Jako první operátor v České republice jsme spustili LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace. Poskytujeme také ICT služby a jako jediní na českém trhu vlastníme datová centra s certifikací Tier III. Jsme součástí skupiny PPF, která investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, pojišťovnictví, nemovitosti, oblast energetiky a těžbu nerostů, zemědělství, maloobchodní služby až po biotechnologie. Působnost PPF sahá od střední a východní Evropy přes Rusko až po Asii.

Oracle

With more than 380 000 customers – including 100 of the Fortune 100 – and with deployments across a wide variety of industries in more than 145 countries around the globe, Oracle offers an optimized and fully integrated stack of business hardware and software systems. Oracle engineers hardware and software to work together in the cloud and in data center – from servers and storage, through applications, to database and middleware.

PwC Česká republika

PwC poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby veřejným i soukromým organizacím v různých průmyslových odvětvích. Spojení znalostí a zkušeností více než 180 000 pracovníků ve 158 zemích nám umožňuje získávat důvěru veřejnosti a zvyšovat hodnotu podnikání pro naše klienty.

Salsita, s.r.o.

Node.js == fun

Seznam.cz a.s.

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

ŠKODA AUTO a.s.

Automotive.

Tipsport a.s.

Nadnárodní provozovatel kurzového sázení, leader na českém trhu, zajišťující rozsáhlý interní vývoj aplikací se zaměřením na moderní trendy a technologie.

Vigour Alfa spol. s r.o.

Vigour je mladá moderní společnost poskytující pracovní kapacitu IT specialistů pro projekty významných společností v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky, telekomunikací, průmyslu, obchodu a veřejného sektoru. Vigour je specialista na kariéru v IT. Dáváme příležitost těm, kterým schází praxe, ale mají potenciál do budoucna. Těm, kdo mají chuť se dlouhodobě vzdělávat v IT, budovat svoji kariéru a patřit mezi elitu. Vigour zaměstnává více než 700 IT profesionálů působících na projektech po celé Evropě. Již 18 let jsme exkluzivním partnerem společnosti Unicorn.

Wincor Nixdorf s.r.o.

Informační systémy a hardware pro bankovní sektor a velké retailové řetězce.

xITee k.s.

xITee is a provider of komplex IT development for financial, healthcare, independent software and e-commerce industries in Western Europe. We are situated in Prague and Frankfurt am Main,Germany. Oriented on the market needs for IT outsourcing and near-shore development, we combine the significant advantages of a Middle European development center with the culture and geographic location including competitive pricing. We are a private-owned company with a young and international team located in the heart of Prague.

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist