Accenture Security Defensive Crash Course 2023

 Dva a půl týdne věnované hands-on projektům s experty z praxe. Je cyber security tvůj obor?

V termínu od 25. 4. do 9. 5.2023 si tak vyzkoušíš v rámci série pěti na sebe navazujících interaktivní seminářů, jak moc ti tato oblast sedne.

S lektory budeš ve velmi úzkém kontaktu díky malému počtu studentů. ozšíříš si obzory o mimořádně zajímavou část IT. Naučíš se pracovat s novými nástroji a získáš cennou zkušenost do budoucna. Celý kurz běží na platformě Teams, přístupy dostaneš po přihlášení. 

PŘIHLÁŠKA

Témata, kterým se budeš na Security Defensive Crash  věnovat:

Co je to Privilege Access Management a používané nástroje pro správu přístupu. 


Absolvovat praxi má v dnešní době nevyčíslitelnou hodnotu. Accenture Security Defensive Crash pro tebe může být také dobrým ukazatelem toho, zda se na danou práci hodíš a jestli je oblast Security pro tebe to pravé. Tím si v budoucnu můžeš ušetřit nejednu zoufalou změnu zaměstnání. Tak co, přihlásíš se?

DEADLINE REGISTRACÍ JE 20. DUBNA 2023.


Na každém semináři navíc dostaneš mini challenge, za jejíž vyřešení získáš body. Studenti s nejvyšším počtem bodů pak na konci Accenture Security Defensive Crash Course získají věcnou cenu – Alza poukázku v hodnotě až 5.000 CZK. Každý pilný student také získá certifikát o absolvování Accenture Security Defensive Crash Course, který si může přidat do svého CV nebo na LinkedIn. 


Kurz je určený pro všechny studenty, které zajímá bezpečnost. Nemusíš být expertem v IT, stačí pouze tvůj všeobecný přehled a zájem o počítače na vyšší než uživatelské úrovni. Základní znalost Linuxu je výhodou. Všechny kurzy budou probíhat v českém jazyce. 

Accenture Security Defensive Crash Course 2023

Zpět na přehled blogu

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2118+

zapojených uchazečů

1822+

zaměstnavatelů

2574+

vědeckých pozic

18+

let zkušeností

TOPlist