S kým s v sobotu na GC 2022 potkáte?

Spíkři, koučové, karieroví konzultanti, partneři pro stáže..koho potkáte už tuto sobotu?

Mottem konference jsou stáže a jak na ně. Bude proto prostor pro účastníky domluvit si podmínky vlastního internshipu s partnery, kterými jsou jak byznys partneři, tak neziskovky. Z byznysu IT NN Hub, Thales Group, Oracle, Unicorn a Crytur. Z nezisku AISEC, RespON a INEX.

A co vše se vám může hodit, a nad čím se při hledání optimální cesty zamyslet, o tom budou mluvit naši spíkři. Zejména o svých zkušenostech, bude to stát za to :-)

Kdo jsou naši hoste?

Bára Sochorová je editorka a producentka podcastu 5:59, který se od 11. dubna vysílá na Seznam zprávy. Jako stážistka začínala v Českém rozhlase, v době, kdy se o audio tvrdilo, že je dávno pasé. Po deseti letech je audio zpět, silnější než dřív. Podcast zažil svůj boom ve Spojených státech, západní Evropě a teď dobývá i uši českých posluchačů. V týmu podcastu 5:59 uslyšíte v každodenní obrátce díly ze světa politiky, ekonomiky, sportu i kultury. 

Matěj Krejčí je konzultant, lektor a trenér Digidetox.me, psychoterapeut. Věnuje se digitální závislosti napříč Českem a Slovenskem. Byl pět let součástí projektu Konec prokrastinace a mnoha dalších projektů. To, jak se postavit překážkám, odstranit je a najít nové cesty, řeší pravidelně. 

Lukáš Krčil se z pozice ředitele marketingové agentury přerodil díky covidu v CEO projektu Hedepy. Prostřednictvím této platformy se podařilo zprostředkovat od září 2020 víc než šest tisíc online sezení. Hedepy sdružuje 50 osvědčených terapeutů, které dokáže systém propojit s potenciálním klientem do pěti minut. 

Petr Mandík si zažil své vyhoření, fuckup a totální změnu kariéry. Ví, že život bývá nahoru a dolů a člověk se bojí, aby neselhal. Jenže každá prohra je nový začátek. Z neúspěchu se dá počit a čím více si natlučete, tím víc si zapamatujete a třeba to právě nakopne. 

 

Máme pro vás možnost kairérních konzultací, koučinku a nabízíme tři praktické workshopy. Představujeme naše kolegy:

Helena Pechová je kariérová poradkyně, metodička tohoto typu poradenství, i když působí na ČVUT, má i svoje vlastní projekty. 

Renata Anisimova, Ondřej Hýbl, Hanka Holá a Martina Elterlein jsou průvodci či koučové a vy si můžete vybrat, s kým si dáte na místě rande.

Jan Kocmata umí dobře rozvhnout projektovy v čase, navrhnout řešení a uvést do procesu. Ukáže, jak na to. 

Jaroslav Brýdl musí neustále řešit komunikaci s klienty a domlouvat různé podmínky kontraktů. Takže to bude o vyjdnávání.

Karolina Šolcová se věnuje kariérku podobně jako Helena, ale rozběhla si několik svých nápadů. Takže to bude o praxi, co a kdy je dobré si ohlídat a jak si okolo sebe poskládat lidi.

 

Tak a zbytek na místě.

Stačí dorazit.

za CM: Karolina Š. 

S kým s v sobotu na GC 2022 potkáte?

Zpět na přehled blogu

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2133+

zapojených uchazečů

1829+

zaměstnavatelů

2582+

vědeckých pozic

18+

let zkušeností

TOPlist